Okręgówka

Tylko remis

Warta” Zawada 1(1)-(1)1Polonia” Poraj


Niedziely mecz Poloni w Zawadzie nie był najlepszym spotkaniem naszej drużyny. Mecz toczył się w środkowej części boiska. Raz jedni raz drudzy mieli dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Pierwszy gol padł w 30min a bramkę  …

zdobyli gosodarze w zamieszaniu pod bramką polonistów.  Od tego momentu nasza drużyna przyspieszyła czego efektem była bramka strzelona w 35 minucie przez Jakuba Sobote wynik do przerwy mógłby być wyższy ale dogodnych sytuacji nie wykorzystali Kamil Zaręba i Kuba Sobota. W drugiej połowie stroną dominującą był nasz zespól ale nie udokumentował tego bramką i wynik nie uległ już zmianie. Tak więc remis nie zadowolił żadnej z drużyn.


Polonia: Sikorski M. – Jakubiec M. Czeschowski M. Białaszczyk Ł., Ogłaza Ł., – Tkacz A., Rajczyk D., Zaręba K., Żak A.(55′ Żelichowski M), Skibicki T., Sobota J.


 


W pozostałych spotkaniach było kilka ciekawych wyników. W Rzerzęczycach tamtejszy Orkan pokonał lidera ze Szczekocin 4:3, na boisku w Częstochówce KS zremisował z Płomieniem KM 3:3 prowadząc do przerwy 3:1. W pozostałych meczach wygrywali faworycic poszczególnych meczy.