Okręgówka

Życzenie Świąteczne !!!

   Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija życzy Państwu Zarząd Klub Polonia Poraj.

Okręgówka

Trampkarze

Najmłodsza grupa piłkarzy naszego klubu również zakończyła swoje rozgrywki ligowe. Młody narybek Polonii wywalczył pozycję w środkowych rejonach tabeli ale strata punktowa do czołówki powoduje, że szanse na poprawienie lokaty na wiosnę są już jedynie teoretyczne. W grupie dominują zespoły Rakowa I Częstochowa, Ajaksu Częstochowa i Victorii i to one rozstrzygną między sobą walkę o mistrzostwo. (….)       

Okręgówka

O juniorach słów kilka ….

Na zakończenie rundy jesiennej zespół „juniorów starszych” Polonii Poraj uplasował się na piątej pozycji i traci do lidera rozgrywek 7 pkt. . W jedenastu spotkaniach nasi młodzi piłkarze sześciokrotnie odprawili przeciwników z kwitkiem, dwa razy podzielili się punktami z rywalem i trzykrotnie musieli uznać wyższość przeciwnika. (..)  

Okręgówka

Puchar Polski

Piłkarze naszego klubu nie biorą już udziału w rozgrywkach Pucharu Polski . Nasza drużyna wyeliminowana została przez drugi zespół Rakowa Częstochowa. Rozgrywki trwają i po włączeniu się do walki drużyn z ligi okręgowej oraz czwartoligowców rozegrana została kolejna runda spotkań. Oto jej wyniki : ….. 

Okręgówka

Olimpia Huta Stara 2(0)-(0)1 Polonia Poraj

Fatalnym potknięciem zakończyli rundę jesienną piłkarze Polonii. Porażka na boisku w Hucie Starej nie bolała by może aż tak bardzo gdyby nie styl gry oraz postawa całego zespołu prezentującego się tego dnia nadwyraz mizernie. Piłkarze lidera rozgrywek chyba ……….

Okręgówka

Z A P O W I E D Ź

W ten weekend odbędzie się ostatnia kolejka w klasie A. Nasi piłkaże rozegrają mecz na wyjeździe z drużyną Olimpia Huta Stara. Dla polonistów jest to niewygodny przeciwnik. W tamtym sezonie

Okręgówka

Szczęśliwy remis !!!

Polonia Poraj 1(0)-(0)1 Orkan Gnaszyn W iście wakacyjnej aurze rozegrane zostało przedostatnie spotkanie naszych piłkarzy w rundzie jesiennej. Na boisku w Poraju oprócz przepięknej pogody kibice nie doczekali się jednak równie dobrej gry obu zespołów. Gospodarze rozpoczeli z animuszem i w pierwszych minutach ………….