Okręgówka

Ostatni sprawdzian

Sokół Wręczyca 1(0) (1)1 Polonia Poraj


Ostatnim sprawdzianem naszych piłkarzy był wyjazdowy mecz kontrolny z drużyną Sokoła Wręczyca. Cieszy fakt, iż ostatnie mecze kontrolne rozgrywane mogą być przy sprzyjającej pogodzie i na dobrze przygotowanych boiskach, martwią z kolei osiągane wyniki i styl gry. We wtorkowe popołudnie gra obydwu zespołów   ……..

pozostawiała wiele do życzenia a rezultat remisowy mimo nieznacznej przewagi Polonistów wydaje się być sprawiedliwy. Zdrugiej strony zarówno jeden jak i drugi trener ma jeszcze kilka dni na wprowadzenie korekt i eksperymenty w grze swojego zespołu przed poważnym pojedynkiem o ligowe punkty. Polonia zdobyła prowadzenie po strzale głową Tomasza Skibickiego w 30 minucie gry w dalszej części spotkania żadnemu z naszych zawodników mimo kilku 100%-owych sytuacji nie udało się podwyższyć rezultatu. Co nie udało się Polonii udało się zawodnikom Wręczycy, którzy wykorzystując błąd stopera doprowadzili do wyrównania. W składzie naszego zespołu pojawił się po kilkumiesięcznej  przerwie w treningach Marcin Żelichowski, który zagrał ostatnich piętnaście minut spotkania.


POLONIA zagrała w składzie : P.Pala (P.Gurbała) – Ł.Ogłaza, A.Żak, Ł.Białaszczyk (A.Kamela), M.Jakubiec – M.Cichoń (P.Ogłaza), D.Rajczyk(B.Kulej), J.Sobota (R.Nietresta), M.Jabłoński (M.Żelichowski) – Ł.Goniak (M.Makuch), T.Skibicki (M.Mirek)