Okręgówka

Pierwszy sprawdzian

Polonia Poraj  2(1) – (0)6   KS Częstochówka

W sobotę o godzinie 17.00 na boisku przy ul. Sportowej odbył się pierwszy mecz sparingowy Polonii po wznowieniu treningów. Spotkanie miało niewątpliwie dwa diametralnie różne oblicza. W pierwszej części gry …. (…)

na boisku dominowali gospodarze i to oni częściej byli w posiadaniu piłki dyktując warunki w meczu. Jednak mimo sporej optycznej przewagi zdołali zdobyć zaledwie jedną bramkę po ładnym strzale głową Jakuba Soboty. Po przerwie Polonia wyszła już w zmienionym ustawieniu a jej gra pozostawiała wiele do życzenia. W efekcie Częstochówka najpierw doprowadziła do remisu a następnie wyszła na prowadzenie 1-3. Mimo, iż Porajanie zdołali jeszcze zdobyć bramkę kontaktową za sprawą Michała Cichonia, to niedługo później zaczeli je seryjnie tracić i po prostych błędach w defensywie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-6 .

Polonia : ( I połowa ) P.Pala – M.Jakubiec, A.Pawłowski, A.Tkacz, A.Cichoń – A.Dynus, J.Adamczyk, M.Cichoń, J.Pawlik, – J.Sobota, T.Skibicki
Polonia : (II połowa ) P.Pala – P.Ogłaza, A.Cichoń, P.Kwoka, A.Tkacz – A.Żak, J.Pawlik, J.Adamczyk, M.Mirek – Szecówka, J.Sobota

Bramki : J.Sobota , M.Cichoń

KS Częstochówka : Smok – Rosa, Wojtala, Bieniek, Kupicha, Pyzik, Sawicki, Kuziorowicz, W.Nicewicz, S.Słowikowski, Jędryczkowki, Walczak, D.Nicewicz, Michalewicz .

Bramki : W.Nicewicz , Sawicki , Słowikowski