Okręgówka

PIERWSZY SPRAWDZIAN ZA NAMI

Polonia Poraj  3(2) – (0)1  Sokół Olsztyn

Za nami pierwsze treningi i pierwszy sprawdzian sparingowy.  Dzisiejszego przedpołudnia przeciwnikiem Polonistów był czołowy zespół A-klasy gr. II – Sokół Olsztyn. Mecz odbył się na głównym boisku w Poraju o godzinie 11.00 . Z uwagi na dotkliwy upał i fakt, iż był to pierwszy sprawdzian rozpoczynających się przygotowań trenerzy desygnowali do gry jak największą ilość zawodników a (……..)

zmiany odbywały się w systemie lotnym. Spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy, którzy swoją przewagę udokumentowali już w pierwszej części gry aplikując rywalom dwie bramki. Pierwszą bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Adam Cichoń. Druga po indywidualnej akcji – Michał Cichoń. Po przerwie obydwa zespoły po razie umieściły piłkę w siatce a gola dla Polonistów zaliczył Sebastian Adamczyk. Mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Wyjściowa jedenastka Polonii : Pala Paweł – Tkacz Andrzej, Żak Adrian, Pawłowski Andrzej, Jakubiec Michał – Dynus Adam, Cichoń Adam, Cybulski Krzysztof, Cichoń Michał – Pawlik Jan, Skibicki Tomasz .

W zmianach skład uzupełniali  :

bramka – Woźniak Dawid
obrona : Głowacki Łukasz
pomoc : Jabłoński Marcin, Adamczyk Sebastian, PAwłowski Tomasz,
atak : Bednarski Dawid

Bramki dla Polonii : Cichoń Adam , Cichoń Michał , Adamczyk Sebastian