Okręgówka

3 punkty zdobyte

Lelovia Lelów  1(1) – (2)Stokrotka – Polonia II

W pierwszym swoim ligowym meczu rezerwy Polonii udały się na spotkanie do Lelova. Scenariusz od początku ułożył się po myśli gości, którzy już 2 minucie zdobyli pierwszą bramkę. Akcję prawą stroną zainicjował Sebastian Adamczyk i bardzo precyzyjną wrzutką w pole karne obsłużył Adama Dynusa któremu nie pozostało nic innego jak tylko skierować piłkę do bramki. Lelowia jeszcze nie otrząsnęła się po stracie gola a już  w 10 min po rzucie rożnym wykonywanym przez nasz zespół faulowany w polu karnym był Mateusz Szecówka i sędzia w tym  samym momencie pokazał na "wapno". Do piłki oddalonej o 11 metrów od bramki podszedł (… dalej)

Adam Dynus podwyższając wynik meczu na 2:0. Od tego momentu gra toczyła sie głownie w środkowej strefie boiska po ok. 25min śmielej zaczęli atakować gospodarze, którzy w 31 min zdobyli kontaktową bramkę. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej części tak jak i w pierwszej początek należał do naszego zespołu. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 65 min trzeciego gola zdobył po fatalnym będzie bramkarza Lelovii Marcin Jędrzejewski. Ta bramka już całkowicie podłamała gospodarzy i do końca meczu nie zagrozili już przyjezdnym. W 83 min. kolejny stały fragment gry wykonywał Adam Dynus wrzutka w pole karne zakończona została zdobyciem bramki a autorem czwartego gola był Paweł Pala. Nie bez winy był tutaj bramkarz Lelovii, który minął się z piłką i tego meczu z pewnością nie zaliczy do udanych. Zwycięstwo 4:1 nad jednym z kandydatów do awansu pozwoli uwierzyć w swoje możliwości młodym zawodnikom naszej drużyny i być może udanie  włączyć się do walki o czołowe lokaty.

Polonia/Stokrotka: Popielak Kamil – Byrski Michał, Ogłaza Łukasz, Głowacki Łukasz, Jastrząbek Damian, – Adamczyk Sebastian ( 80\’ Konieczko Grzegorz ), Pala Paweł, Pawłowski Tomasz ( 70\’Górecki Grzegorz ), Jędrkiewicz Kamil ( 56\’ Polak Grzegorz) – Dynus Adam, Szecówka Mateusz ( 60\’ Marcin Jędrzejweski)

Bramki dla Polonii/StokrotkiDynus Adam  Jędrzejewski Marcin  Pala Paweł