Okręgówka

Kolejna wygrana rezerw

Stokrotka-Polonia II Poraj  4(2)- (0)0  Gryf Pińczyce

Niedziela to termin zarezerwowany dla B-undesligi. Rezerwy naszego zespołu podejmowały drużynę "Gryf" Pińczyce. Zespół ten znajdował sie dolnych rejonach tabeli.Kibice zgromadzeni na tym meczu liczyli na kolejne zwycięstwo, tym bardziej, że poprzednie mecze kończyły się wysokimi wygranymi naszej drużyny. Drużyna z Pińczyć w tym spotkaniu ustawiła się dość defensywnie wyprowadzając nieliczne kontry. W min meczu nasi zawodnicy wykonywali pierwszy rzut rożny do stałego fragmentu gry podszedł Adam Dynus i  precyzyjnym dosrodkowaniem obsłużył Pawła Palę, który  ……

w 10 min. strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od poprzeczki i wylądowała za linią bramkową.  W 20 min meczu na strzał z 30 metrów zdecydował się Adam Dynus lecz po jego uderzeniu piłka wylądowała na poprzeczce gości. Niespełna dziesięć minut później było już 2:0 a po idealnym podaniu akcję całego zespołu wykończył Kamil Jędrkiewicz. Piłka po jego uderzeniu wylądowała w samym "okienku" Gryfa. Do przerwy rezultat już nie uległ zmianie. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się w stosunku do pierwszej części i po 15 min wynik brzmiał już 3:0 a strzelcem bramki ponownie okazał się Paweł Pala. W 90 minucie meczu padła ostatnia bramka a jej autorem był Marcin Jędrzejewski. W niedziele zapowiada się kolejne ciekawe spotkanie. Tym razem w Masłońskim przeciwnikami Stokrotki-Polonii w derbach gminy będzie "Unia".

Stokrotka-Polonia II Poraj: Sikorski Mariusz. – Polak Grzegorz, Głowacki Łukasz, Ogłaza Łukasz, Byrski Michał, – Mirek Marcin (46\’ Jędrzejewski Marcin), Pala Paweł, Dynus Adam, Jędrkiewicz Kamil, – Szecówka Mateusz (68\’ Rajczyk Damian), Górecki Grzegorz (85\’ Konieczko Grzegorz)

Bramki dla Stokrotki-Polonii II Poraj:   Pala Paweł Jędrkiewicz KamilJędrzejewski Marcin