Okręgówka

Wygrana w PP

Sparta Siedlec Duży  2(0)-(3)6   Polonia Poraj

W pierwszej rundzie PP drużyna Polonii Poraj udała się na mecz do Siedlca Dużego by rozegrać  mecz z tamtejszą Spartą. W spotkaniu od początku dominowali poloniści szybko udowadniając kto w tym spotkaniu będzie dyktował warunki gry. Już po kilku minutach bramkę dla Polonii zdobył Jakub Sobota.  (dalej…)

Nie minęło kilka minut a ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania na 2:0. Kolejną bramkę zdobył Paweł Pala. W ok 30min w polu karnym został faulowany Jan Pawlik i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę ponownie zamienił Jakub Sobota. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej części gry przebieg spotkania wygłądał podobnie jak w pierwszej połowie i stroną atakującą była Polonia z tym tylko wyjątkiem, że zawodnicy z Poraja byli już trochę rozluźnieni i pozwolili gospodarzom na częstsze wypady pod bramkę Dawida Woźniaka, który jako szesnastolatek mógł zadebiutować w oficjalnym meczu naszej drużyny. Na kolejną bramkę kibice czekali do 65 min a jej autorem był Dynus Adam wykorzystując sytuacje sam na sam. Przy wyniki 5:0 goście wykonują rzut wolny z 18 metrów i zdobywają pierwszą swoją bramkę w tym meczu. W 85 minucie ostatniego gola dla Polonii zdobywa Michał Czechowski. W 90 min sędzia tego spotkania dyktuje jeszcze rzut karny dla Sparty i gospodarze tego meczu zdobywają swoją drugą bramkę. Po tym golu sędzia kończy mecz. Następnym naszym przeciwnikiem będzie drużyna Grom-u Miedźno

Polonia grała w składzie: Woźniak Dawid,- Jakubiec Michał, Jastrząbek Damian, Czechowski Michał, Głowacki Łukasz,- Adamczyk Sebastian, Sobota Jakub(46\’ Rajczyk Damina), Pala Paweł, Kwoka Paweł(70\’ Jędrkiewicz Kamil), – Dynus Adam, Jan Pawlik(46\’ Szecówka Mateusz)

Bramki dla Polonii: Sobota Jakub , Pala Paweł , Dynus Adam , Czechowski Michał