A-klasa

Pierwsza wygrana

Piast Przyrów  2(1)-(0)3  Polonia II Poraj

W Wielką Sobotę zawodnicy rezerw Polonii Poraj wybrali się na wyjazdowy mecz do Przyrowa. W pierwszej połowie gracze Poraja stworzyli kilka dogodnych sytuacji lecz brakowało albo szczęścia, albo też dokładności. Zawodnicy Piasta do 40 minuty ograniczali się do niecelnych strzałów i wrzutek w pole karne Polonii, które były wyłapywane przez bramkarza.

W 42 minucie pada bramka dla gospodarzy, po zamieszaniu w polu karnym, a zawodnik Piasta umieszcza piłkę w bramce z najbliższej odległości. Na drugą część spotkania zawodnicy Poraja wyszli bardzo zmobilizowani, czego efektem była bramka w pierwszych sekundach drugiej połowy. Ambitnie za piłką poszedł Dawid Bednarski, który po kiksie obrońcy dopełnił formalności. W 55 minucie groźny strzał głową zawodnika Piasta, broni Konrad Grzybek. W 65 minucie w drużynie gości następuję zmiana, w miejsce kontuzjowanego Konrada Grzybka na boisko wchodzi Dawid Woźniak. W około 70 minucie goście obejmują prowadzenie po kapitalnym uderzeniu z 18 metrów Mateusza Szecówki . Chwilę później rzut wolny z lewej  strony wykonywał Marcin Jabłoński, który dośrodkował do Adama Kameli, który nie zmarnował tej okazji i podwyższył wynik na 1:3.

Po kilku minutach Dawid Woźniak broni groźny strzał z rzutu wolnego, a dobitka na szczęście Polonistów poszybowała nad poprzeczką. W 85 minucie gospodarze zdobywają bramkę na 2:3. Rzut wolny broni bramkarz Polonii, lecz przy dobitce tym razem był bezradny. Sędzia  doliczył 5 minut, ale na całe szczęście Polonia dowiozła korzystny wynik do końca.

 

POLONIA II : Konrad Grzybek (65’ Dawid Woźniak) – Bogusław Bochenek, Paweł Krakowian, Tomasz Sobas, Marcin Jabłoński, Kamil Jędrkiewicz (75’ Zbigniew Placek), Mateusz Wnęk, Mateusz Szecówka (80’ Jakub Sobas), Marcin Cupiał, Adam Kamela, Dawid Bednarski (89’ Piotr Cesarz).

Trenerzy: Tomasz Morzyk, Bogusław Bochenek.