News

Głosuj na Szkółkę NIVEA w Poraju

Serdecznie zapraszamy do głosowania od 1 marca 2012 r. na Szkółkę Piłkarską NIVEA. O możliwość dostępu do profesjonalnego programu treningowego Akademii Ajax Amsterdam dla dzieci, pozyskanie sprzętu sportowego oraz szkolenie dla trenerów ubiega się LKS Polonia Poraj. Wszystko w Państwa rękach.

Głosować można w internecie na stronie www.szkolkinivea.pl w terminie od 1 marca do 17 czerwca 2012 r. Od liczby oddanych głosów zależy pozycja naszego klubu w rankingu, a tym samym – wygrana!

 

„Szkółki Piłkarskie NIVEA” to ogólnopolski projekt skierowany do szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit trenujących dzieci w wieku 7-13 lat w piłce nożnej. W trosce o aktywny rozwój najmłodszych NIVEA Polska pragnie zapewnić 100 szkołom/klubom dostęp do profesjonalnego programu treningowego Akademii Ajax Amsterdam dla dzieci, sprzęt sportowy oraz szkolenie dla trenerów. W ramach programu „Szkółki Piłkarskie NIVEA”, zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze „Szkółki Piłkarskie NIVEA” wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego.

Tak więc warto głosować. Prosimy o oddanie głosu na kandydaturę LKS Polonii Poraj. To łatwe. Wystarczy parę sekund aby oddać głos.