News

Mistrzostwa w futsal o Puchar Wójta

W sobotę 13 lipca br. odbyły się po raz trzynasty Wakacyjne Mistrzostwa Futsal o Puchar Wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery.

Wakacyjne Mistrzostwa w Futsal zainicjował przed trzynastoma laty obecny wójt Łukasz Stachera, który od początku imprezy jest rokrocznie fundatorem nagród. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział kilka drużyn, które zmierzyły się w kategorii open. Rozgrywki toczyły się na porajskim kompleksie sportowym „Orlik 2012”. Nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów czuwał trener Andrzej Pawłowski.

 

Organizatorami Mistrzostw byli Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu i LKS „Polonia” Poraj.  W rywalizacji meczowej zmierzyli się: Rajmat – Antyfutbol 3:2; AC Pajace – Nie A Ty 4:3; Rajmat – AC Pajace 3:5; Antyfutbol – Nie A Ty 3:1; Rajmat – Nie A Ty 5:2; Antyfutbol – AC Pajace 1:5. Ostateczną rywalizacje wygrał zespół AC Pajace z 9 pkt., Rajmat Ogrody z 6 pkt., Antyfutbol z 3 pkt. i nie A Ty z 0 pkt. Nagrody w postaci pucharów i dyplomów ufundował wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera, które wręczył wraz z prezesem LKS „Polonia” Poraj Michałem Grzybowskim. Każdy z uczestniczących zespołów zasługiwał na pochwałę.