Okręgówka

z Orłem

Orzeł Kiedrzyn 0(0) – (0)1 Polonia Poraj

Mecz na boisku w Kamyku rozpoczął się z pięciominutowym opóźnieniem. Wyjątkowo na meczu był Prezes CzOZPN Waldemar Bugaj i bardzo dużo sympatyków Polonii oraz kilku kibiców Orła. Nasi od początku dominowali na boisku, ale przewaga w środku pola i wrzutki w pole karne punktów nie dają. Gospodarze walczyli, jakby grali o własne życie. Dogodne sytuacje z pierwszej połowy nie wykorzystali T.Ślęzak, P.Prusko, R.Psonka, D.Nowak i Ł.Kluz.

Orzeł w zasadzie raz zagroził naszej bramce, ale zawodnik gospodarzy był na ewidentnym spalonym. Po przerwie Kiedrzyn trochę śmielej zaatakował, co od razu sprawiło, że mecz się zrobił dymaczny i ciekawszy. Po stracie piłki przez gospodarzy ruszyła nasza szybka kontra. Tak szybka, że Piotrek Prusko znalazł się na spalonym co sędzia liniowy zaznaczył podniesieniem chorągiewki. Ale piłka poszła na skrzydło do Artura Opeldusa, który świetnym rajdem minął dwóch zawodników Orła i pięknym strzałem z narożnika pola karnego pokonał bramkarza. Będący na spalonym P.Prusko nie dotknął piłki i nie uczestniczył w tej akcji. Ale dla nieznających przepisów kibiców Orła, to był powód do protestów i oskarżeń. Od tej pory zawodnicy Kiedrzyna zaatakowali na całego, tym bardziej,że po drugiej żółtej kartce musiał zejść z boiska Paweł Konieczko. Ale mimo ataków Orła zachowaliśmy czyste konto. Mało tego, mieliśmy w samej końcówce dwie setki, ale nasi nie potrafili dobić Orła i skończyło się tylko na 1:0!!!

alt – Artur Opeldus (51′)

Skład Polonii: P.Lech-D.Nowak,P.Konieczko(czerw.kartka w 65min),S.Kryger,Ł.Kluz-T.Ślęzak(od 80′ P.Matan),Ł.Molek(od 70′ M.Mizgała),R.Psonka,A.Opeldus-D.Załęcki(od 88′ K.Suliński),P.Prusko