Młodziki

III Liga Trampkarzy

Polonia Poraj – Płomień Borowe 7-0

Wysokim zwycięstwem rozpoczęli zmagania w III lidze trampkarze naszego klubu. Pomimo dobrze przygotowanej murawy do meczu Naszym zawodnikom przyszło walczyć z przeciwnikiem w dość ciężkich warunkach jakimi były mocne opady deszczu praktycznie przez całe spotkanie.

Dodatkowo drużyna z Poraja osłabiona była z powodu kilku kontuzji podstawowych zawodników. Początkowe minuty meczu były dość chaotyczne i nerwowe z jednej jak i z drugiej strony. W 15 minucie spotkania worek z bramkami otworzył Klaudiusz Kowalczyk wykorzystując dobre podanie jednego z naszych środkowych pomocników. 5 minut później zamieszanie w polu karnym przeciwnika wykorzystał Dawid Zasik. Od tego momentu nasi młodzi zawodnicy przejęli całkowicie kontrole nad spotkaniem. Wynik do przerwy ustalił ponownie skrzydłowy Polonii Klaudiusz Kowalczyk. Po przerwie obraz spotkania nie zmienił się pomimo zmian w składzie drużyny przyjezdnej. 3 grosze, a raczej 3 bramki w tym spotkaniu dołożył Nasz kapitan Dominik Nietresta strzelając klasycznego hat-tricka. Wynik spotkania ustalił Dawid Zasik strzelając z 7 metra pod poprzeczkę
Polonia wystąpiła w składzie:
Sowala – Ligus, Bajor, Szczypiński,Walencki – Kowalczyk,Caban,Nietresta,Kaziszyn – Strzelczyk,Zasik
Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 13.00 w Poraju z Polonią Unią Widzów