Młodziki

Festiwal bramek z Płomieniem Borowe

Płomień Borowe – Polonia Poraj  0:9

Nasi trampkarze na razie idą jak burza w III lidze. Tym razem w rewanżowym spotkaniu rozstrzelali drużynę Płomień Borowe. Młodzi Porajanie przez całe spotkanie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Worek z bramkami rozwiązał się już w 7 minucie meczu. Po wyrzucie z autu przed Dawida Walenckiego, piłkę na 16 metr dośrodkował będący ostatnio w bardzo dobrej formie Klaudiusz Kowalczyk, a całą akcję wykończył Dominik Makuch strzelając tuż przy słupku bramki gospodarzy. Przez kolejne minuty Nasza drużyna nie wykorzystała kilku sytuacji bramkowych m.in. Nietresta czy Kowalczyk.

W 22 minucie w sytuacji sam na sam wychodzi zawodnik gospodarzy, jednak popularny „ Orzeszek” broni strzał i momentalnie rozpoczyna szybką kontrę. Piłka trafia pod nogi Cabana, który popisuję się świetnym prostopadłym zagraniem do Makucha, a ten w sytuacji sam na sam zagrywa piłkę obok bramkarza, którą dobija do pustej bramki innym z naszych snajperów Dawid Zasik. Kilka minut później po kilku zagraniach z pierwszej piłki Caban podwyższa wynik na 3-0. Dosłownie minutę później kolejne świetne zagrania Cabana tym razem do Kowalczyka, który wykłada piłkę do pustej bramki Zasikowi. Do przerwy warte zaznaczenia jest wybicie z pustej bramki Dawida Walenckiego, który uratował Nas przed stratą bramki, także kolejna bramka dla Polonii strzelona przed Kubę Kaziszyna

Początek drugiej połowy zaczyna się od fenomenalnej bramki  Dominika Nietresty. Po zagraniu piłki z lewej strony przez Kaziszyna Nasz kapitam uderza z powietrza wolejem w same okienko bramki. Na 7-0 dośrodkowanie tym razem z prawej strony boiska Kowalczyka na długi słupek i całą akcję zamyka Kaziszyn, strzelając w tym meczu swoją drugą bramkę. Na 10 minut przed końcem spotkania kolejna bramka dla Poraja. Dominik Nietresta mija 3 obrońców drużyny gospodarzy jak tyczki i strzela na 8-0 w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Wynik końcowy ustalił ten który go otworzył i w dodatku w bardzo podobnej sytuacji czyli z 16 metra silnym strzałem popisuję się Dominik Makuch.