Okręgówka

Feta

Polonia-Unia 4:0(2:0) 

Wyjątkowo w niedzielę zagrała nasza drużyna. Ale była ku temu także wyjątkowa okazja. Świętowanie już wywalczonego na Kłobucku awansu!!! Nasza mała Gmina dała radę takiemu wielkiemu miastu, Lublińcowi i kilku innym, również znacznie większym od naszego ukochanego Poraja. Wszyscy tego dnia zachowali się wspaniale. Goście którzy wcześniej zgodzili się na zmianę terminu meczu, wręczyli nam pamiątkowe gratulacje. Później grali twardo, ale fair.

 

Nasi zawodnicy w ostatnim meczu tego sezonu zagrali na luzie i dzięki temu skutecznie. Strzelając Unii Kalety cztery bramki przypięczętowali okazale zakończenie tego sezonu. Po meczu Przedstawiciele Częstochowskiego Okręgowego Żwiązku Piłki Nożnej uczcili awans medalami i wspaniałymi pucharami.

Nasi działacze wspólnie z pracownikami Urzędu Gminy przygotowali uroczystą fetę. Kibice mimo niepewnej pogody dopisali tłumnie, za co zostali nagrodzeni po meczu darmowym grillem i pokazem fajerwerków. Oczywiście fajerwerki były po oficjalnym udekorowaniu naszych chłopców. Medale i puchary wręczali: Waldemar Bugaj, Prezes CzOZPN, Tomasz Gęsiarz,członek Zarządu CzOZPN i Michał Weżgowiec, przewodniczący Wydziału Gier CzOZPN. Następnie nagrodził naszych zawodników Wójt Łukasz Stachera. Za tytuł Króla Strzelców Okręgówki (52 trafienia) puchar otrzymał Piotr Prusko .

Puchar dostał też Andrzej Pawłowski, od teraz nasz najlepszy trener, który swoje zadanie wykonał w stu procentach.

 Jeszcze jeden puchar powędrował dla prezesa naszego klubu Michała Grzybowskiego w podziękowaniu za już 10 letnie pełnienie swojej funkcji.

A potem były szampany, grill, fajerwerki, specjalnie dobrana przez Andrzeja Kozłowskiego muzyka, golenie, strzyżenie i wiele innych atrakcji… oczywiście wszystko gratis.

 

Więcej w galerii 

oraz 

Zdjęcia z meczu