Okręgówka

Raków

Mecz z drugim Rakowem zaczęliśmy z nowym trenerem i nowymi nadziejami na dobre wyniki. Niestety, kolejny mecz musieliśmy grać bez kilku kontuzjowanych zawodników. Ale taki już los. Zaczęło się fatalnie już w 4 minucie. Po stałym fragmencie gry świetnie głową zagrał Krupa nad wychodzącym z bramki Piotrem Lechem i było 0:1. Kibice jeszcze nie ochłonęli, a już było 0:2!!! Po strzale Czerwińskiego z 30 metrów piłki nie obronił nasz bramkarz i wydawało się, że jest po meczu. Tym bardziej,że po dwóch kolejnych minutach goście mieli setkę, ale na nasze szczęście zawodnik Rakowa będąc sam na sam z bramkarzem, zagrał nad bramką.

Później Raków miał jeszcze kilka sytuacji, ale do końca meczu już żadnej z nich nie wykorzystal. Inna sprawa że żadna „ich” okazja nie była przysłowiową „setką”. A nasi? Na nasze szczęście po bojaźliwym początku z każdą minutą było coraz lepiej. W 37′ po dośrodkowaniu Damiana Nowaka z główki strzelił Artur Opeldus obok bramkarza i zrobiło się ciekawie. jeszcze przed przerwą Piotrek Prusko miał słupek. Szkoda, bo mógł być remis. Po przerwie mieliśmy kilka świetnych okazji. Piotr Prusko zaliczył znowu słupek, a Artur Opeldus bedąc sam na sam z bramkarzem strzelił prosto w powstającego z kolan bramkarza. Aż przyszła 82′ i strzał „Prusiego” głową. Bramkarz próbował interweniować, póżniej obrońca, ale na szczęście obydwoje skiksowali i mecz zakończył się chyba sprawiedliwym wynikiem…

Skład: Lech- Nowak D., Mizgała, Konieczko (46’Suliński), Kluz- Ślęzak (70′ Nowak M.), Ścisłowski, Molek, Czyż (46’Kozieł), Opeldus- Prusko

Kartki: Opeldus 33′, Konieczko 39′, Nowak D. 50′, Suliński 62′, Opeldus 88′ czerwona (druga żółta)

Bramki: Opeldus Artur 37′, Piotr Prusko 82′