News

Mistrzostwa Śląska Dzieci do lat 7

W dniach 22-23.11.2014 w Czechowicach- Dziedzicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Dzieci do lat 7 w Szachach, Otwarty Puchar Śląska Juniorów do lat 9 oraz Otwarty Puchar Śląska Juniorów do lat 12. Wyjazd na ten turniej wymagał dużej kondycji fizycznej i psychicznej. W sobotę 2 godz. jazdy do Czechowic- Dziedzic, 5 godzin gry w  turnieju, 2 godz. jazdy do Częstochowy, w niedzielę podobnie. Tym bardziej wielkie brawa należą się naszym najmłodszym zawodnikom.

W Mistrzostwach Śląska Dzieci do lat 7w Szachach wielki sukces odniósł uczeń klasy 1c – EMIL TOMZIK . Emil wygrywając  6 partii z 9 zajął w turnieju 7 miejsce i zdobył IV kategorię szachową.
PIOTR RYNKIEWICZ – kl. I c, wynikiem 5 pkt zajął 21 miejsce i zdobył V kategorię szachową.  36 miejsce i V kategorię szachową zdobył 6- letni TYMON CHROBOT z klasy I a.
Bardzo dobrze spisała się również ALEKSANDRA POWĄZKA z klasy 3a, która w Otwartym  Pucharze Śląska Dziewcząt do lat 9 zdobyła 16 miejsce i uzyskała IV kategorię szachową.