IV Liga

Jubileusz!!!

alt 

 

 

Polonia się starzeje. Już niedługo będzie czterdzieści lat historii klubu. Natomiast Ikona naszego klubu, Marcin Jabłoński już ukończył 40 lat!!! Jest z nami na dobre i złe już prawie trzydzieści lat.

alt

Zaczynał od gry w trampkarzach, potem juniorach i wreszcie seniorach, z którymi zagrał na wszystkich szczeblach rozgrywek. Grał w A-klasie, awansował z drużyną do klasy okręgowej w 2006 r. Wraz z wiekiem coraz rzadziej pojawiał się na boisku w pierwszej drużynie, za to samoistnie został kierownikiem tejże drużyny i w tej roli przeżył kolejny, jakże zasłużony awans w zeszłym roku do IV ligi.

alt

Ale mimo zaawansowanego wieku, można go jeszcze zobaczyć na boisku w drugiej drużynie.

alt

Marcin pełni w naszym klubie kilka bardzo ważnych funkcji. Jest informatykiem, co oznacza, że większość wpisów na naszej stronie internetowej i sama konstrukcja strony, są właśnie dzięki niemu. W swoich działaniach jest solidny i konsekwentny. 

W zarządzie naszego klubu był i jest od „zawsze”. Najpierw jako sekretarz, a obecnie jako skarbnik.

alt

Szanownemu Jubilatowi życzymy długich lat życia z Polonią, pełnych sukcesów, radości i przyjemności. Życzymy również wielu sukcesów na polu zawodowym i rodzinnym…

 

alt