IV Liga

W Ciochowicach na remis

Przyszłość Ciochowice 0-0 Polonia Poraj

Przed meczem każdy wziąłby remis „w ciemno”, natomiast już po meczu pozostaje duży niedosyt. Polonia pojechała do Ciochowic z nastawieniem na twardą walkę o każdy metr i   tak też rozpoczęła to spotkanie.  Wkładane serce i naprawdę dobra gra kombinacyjna spowodowały, że poloniści praktycznie cały mecz posiadali inicjatywę.

Szczególnie pierwsza połowa obfitowała w sporą ilośc składnych akcji które kończyły się sytuacjami bramkowymi. Niestety w tym dniu szczęście sprzyjało gospodarzom i wszystkie tak zwane „setki” nie znalazły swojego zwieńczenia w bramce. Przed swoimi szansami stawali Piotr Prusko, Tomasz Pełka i Adam Mesjasz. W samej pierwszej połowie można by naliczyć ok 6 sytuacji bramkowych. W drugiej połowie mimo przewagi w polu już tylu dogodnych sytuacji nie udało się wyprowadzić gdyż obrońcy lub bramkarz Przyszłości stawali na wysokości zadania. Mecz zakończył się podziałem punktów, choć do niespodzianki było bardzo blisko.  W następnej kolejce Polonia pauzuje, gdyż z rozgrwek wycofała się drużyna Kamienicy Polskiej. A kolejnym meczem o punkty będzie 4 kwietnia  wyjazdowy pojedynek z Concordią Knurów.

 

Składy:

 

POLONIA: Kępka – D. Nowak, Mizgała, Mesjasz, Krajza, Witczyk, Pełka, Synoradzki (75. Skwarczyński), Ścisłowski (90. Ślęzak), Świerk (70. M. Nowak), Prusko. Trener Artur MINKINA.Żółte kartki: Jasiński, Rekus – Świerk, Mizgała.

 

 PRZYSZŁOŚĆ: Miesiączek – Grzyb, Burda, Adamczyk, Rekus, Radek (75. Babiak), Buchalik, Czyżykowski, Sewerenczuk, Popiel (30. Dyhas), Jasiński. Trener Andrzej ORZESZEK.