IV Liga

z Ruchem

Polonia Poraj 0 – 3 Ruch Radzionków

 

altDzisiejszy dzień, nie był taki, jakiego byśmy sobie życzyli…

 

 

Pogoda niestety nie dopisała. Nasi zawodnicy stremowani rangą przeciwnika nie skupili się właściwie i w 30 sekundzie po błędzie defensywy było 0:1. Gdy wydawało się, że zaczynamy dobrze grać i dominowaliśmy na boisku (pomagał nam trochę wiatr) poszła kontra, która zakończyła się kornerem dla Ruchu. Niestety, pierwszy rzut rożny, nieupilnowany nabiegający dynamicznie radzionkowanin i 0:2. Potem znowu była lepsza gra naszego zespołu, ale nic z tego nie wynikało. W drugiej połowie gra się wyrównała. I my i Ruch mieliśmy okazje, ale to Ruch strzelił bramkę na 0:3. Z kronikarskiego obowiązku trzeba dodać, że żółtą kartkę dostał Paweł Konieczko a goście od 86′ grali w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę dostał Giesa…

Goście jak na zwycięskiego lidera z bardzo dużego miasta przystało, świętowali hucznie zwycięstwo w szatni

 

Bramki: Sadowski 1, Buchcik 29, Cepek 67. Sędziował Englert (KS Bielsko-Biała). Widzów 200.
POLONIA: Woźniak – Krajza, Mizgała, Mesjasz (54. Konieczko), D. Nowak, Witczyk (77. Ślęzak), Świerk (73. Jakubiec), Psonka, Pełka, Ścisłowski, Synoradzki (46. Skwarczyński). Trener Artur MINKINA.
RUCH: Kucharski – Trzcionka, Dębski, Buchcik, Franiel, Sadowski (86. Zaborowski), Giesa, Dziewulski (46. Szramek), Rocki, Cepek (89. Lipiński), Wojsyk. Trener Wojciech OSYRA.
Żółte kartki: Konieczko – Wojsyk, Rocki, Giesa, czerwona Giesa (86, druga żółta).