Młodziki

Sukcesy Orlików

Kolejne mecze rozgrywali nasi najmłodsi zawodnicy. Orliki (2004-2007) we wtorek 2 czerwca 2015 pokonały zdecydowanie drużynę  Ajaxu Częstochowa 13:3 (2:3), a bramki zdobyli: Dominik Górecki – 6, Oskar Nietresta  – 5, Wiktor Szewczyk  – 2.
Do przerwy, pomimo kilku doskonałych akcji, dobra postawa bramkarza Ajaxu spowodowała brak goli. W drugiej połowie orliki zaczęli zdobywać bramki. Było ich aż 11, co stanowiło 70% skuteczności w tej części gry. B r a w o !

W piątek 5 czerwca br., w mocno osłabionym składzie, orliki wygrały w Konopiskach 9:3 (3:2). Rywal dzielnie walczył do przerwy, lecz nie był w stanie powstrzymać Oskara Nietrestę, który zdobył 8 bramek, a jedną strzelił Krzysiek Ciesielski. Orliki reprezentujące Polonię Poraj w tym meczu to: Kacper Podsiedlik (2006), Mateusz Lemański (2007), Przemysław Grabowski (2006), Oskar Nietresta (2004), Krzysztof Ciesielski (2007), Kacper Białas (2006), Bartosz Pakulski (2007). Informację przekazał trener K.Całus.