III liga kobiet

Zasłużone zwycięstwo w derbach regionu.

W dniu dzisiejszym kibice zgromadzeni na obiekcie MOSiR Raków byli świadkami ciekawego spotkania derbowego w którym to Częstochowski Gol podejmował nasz zespół.

Nasze podopieczne rozpoczęły to spotkanie bardzo chaotycznie. Pierwsze minuty gry upływały w środkowej części boiska. Dzisiejszy worek z bramkami rozwiązał się w 13 minucie kiedy to po podaniu Agnieszki Sobczak piłkę do siatki skierowała ściągnięta w przerwie letniej była zawodniczka Gola Katarzyna Bąk. Wynik 1:0 dla przyjezdnych utrzymywał się do 31 minuty. W tej właśnie minucie akcję wypracowaną przez Paulinę „Solo“ Koszownik na bramkę zamieniła Agnieszka Słaboń. Nie minęły dwie minuty a na tablicy wyników widniał już rezultat 3:0 dla reprezentantek Poraja. Tym razem piłkę do siatki bramki bronionej przez Klaudię Ciupę skierowała Solo. Rezultatem 3:0 zakończyła się pierwsza część gry.

Dziesięć minut po wznowieniu spotkania celnym strzałem który przyniósł nam bramkę na 4:0 zdobyła Kot. Dwie minuty poźniej bramkę która jak się później okazało była ostatnią w dzisiejszym pojedynku zdobyła Patrycja Tkacz.

 

 

06.09.2015, MOSiR Raków Częstochowa

ISD-AJD Gol II Częstochowa – LKS Polonia Poraj

 

Wynik: 0:5 (0:3)

Bramki:

0:1 Bąk 13‘

0:2 Słaboń 31‘

0:3 Koszownik 33‘

0:4 Kot 50‘

0:5 Tkacz 52‘

 

 

LKS Polonia Poraj

Szafranek – Ciastowska (50‘ Polańska), Kowalska, Klimczak (75‘ Kotynia), Barczyk, Słaboń, Tkacz (70‘ Szopińska), Sobczak, Kot, Bąk (70‘ Ciesielska), Koszownik (65‘ Żurek)

Morel, Pilis.

 

Sztab szkoleniowy LKS Polonia Poraj

Dusza Tomasz – Trener, Paca Piotr – Fizjoterapeuta, Fliszczak Adam – Kierownik drużyny