IV Liga

Lider niepokonany!!!

altNiestety, nie udało się wygrać z Gwarkiem. To drugi mecz z rzędu z tym zespołem, kiedy powinniśmy wygrać, a tylko remisujemy. Ale taki jest sport. Gospodarze w pierwszej połowie chcieli narzucić nam swój styl i stłamsić nas. My bardzo groźnie kontratakowaliśmy, ale brakowało trochę szczęścia.

Po wrzutce z rzutu rożnego, Adam Mesjasz świetnie główkował. Bramkarz jakimś cudem musnął piłkę i ta uderzyła w poprzeczkę. W drugiej połowie gospodarze dalej nas cisnęli, ale nic z tego nie wynikało. Najlepszą okazję mieli, kiedy zawodnik gospodarzy dostał piłkę będąc na pozycji spalonej. Na szczęście czujny dzisiaj Mateusz Kępka  wyszedł z pojedynku zwycięsko. Nasze kontry doprowadzały do świetnych pozycji strzeleckich, ale rezerwowy bramkarz Gwarka miał dzisiaj spore umiejętności i jeszcze więcej szczęścia. Obronił strzały Witczyka, Sobali i Kowalskiego. No cóż, to, że mieliśmy dużo okazji nie przełożyło się na trzy punkty. Zagraliśmy dobry mecz i trzeba mieć nadzieję, że w kolejnych spotkaniach ta forma nie wyparuje…

Konferencja pomeczowa:

https://www.youtube.com/watch?v=uSSPiOALGFw

Filmik z meczu

https://www.youtube.com/watch?v=CFVby649mmo

Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Poraj 0:0
Sędziował Mateusz Bielawski (Katowice). Widzów 300.
GWAREK: Rosół (22. Homel) – Śliwa, Dzido, Mrozek, Cymerys, Kasprzyk, Timochina, Sikora (46. Hewlik), Jarka (46. Jaskiernia, 80. Górka), Pach, Polis. Trener Krzysztof GÓRECKO.
POLONIA: Kępka – Mesjasz, Mizgała, Płatkowski, D. Nowak, Witczyk, Psonka, Piwiński, Swatek (74. Mickiewicz), Sobala, Kowalski. Trener Artur MINKINA.
Żółte kartki: Płatkowski, D. Nowak, Swatek.