alt

KKS Czarni II Sosnowiec 2-4 LKS Polonia Poraj

3x Bąk, Tkacz

W spotkaniu 6 kolejki 3 ligi kobiet rezerwy Czarnych Sosnowiec podejmowały na własnym terenie naszą drużynę.

Pierwszą połowę pozwolę sobie podsumować tylko dwoma zdaniami. Odbyła się między godziną 14, a 14:40 i zakończyła wynikiem 2:0 dla Sosnowca. O przebiegu naszej gry w tej części spotkania, najlepiej świadczy fakt, iż przez 10 minut przerwy w naszej szatni, nie padło ani jedno słowo, a po twarzach naszych zawodniczek oraz sztabu szkoleniowego dało się wyczytać, iż jest gorzej niż tragicznie.

W drugiej części gry nasze podopieczne wróciły z wakacji na boisko. Pomimo tego, iż gra dalej nie zachwycała, to jednak udało się szybkimi piłkami w przód obsłużyć bramkostrzelną Kasię Bąk, dzięki której w 5 minut odrobiliśmy straty. W 61 minucie Kasia ustrzeliła klasycznego hattricka, wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Gdy na tablicy świetlnej widniała 79 minuta i wszyscy odliczali już końcowe sekundy, do notesu sędziny wpisała się Patrycja Tkacz, która po asyście Bączka ustaliła wynik spotkania na 4:2 dla przyjezdnych.

Po tym sukcesie nasze zawodniczki odskoczyły rywalkom na 3 punkty i nieco spokojniej mogą patrzeć w przyszłość.

17.10.2015 h 14:00, Sosnowiec

Czarni II Sosnowiec : LKS Polonia Poraj

Wynik 2:4 (2:0)