News

Od zwycięstwa do…

Siatkarze Polonii Poraj od zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki play-off o pozostanie w III lidze.

W dniu 7.02.2016 Poloniści podejmowali na własnym parkiecie MLKS Pilicę Koniecpol, pierwsze dwa sety należały do drużyny gości, którzy pewnie wygrali do 19 i 22. I gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Koniecpola, odezwało się stare porzekadło…kto nie wygrywa 3:0 ten przegrywa 3:2 i tak też się stało. Losy meczu odwróciły się o 360 stopni i kolejne trzy sety wygrali gospodarze do 22, 20, a w piątym secie 17:15. Na słowa uznania zasługuje zawodnik Poloni MACIEJ JASTRZĘBSKI, który wszedł z w trzecim secie z ławki rezerwowych i swoimi udanymi atakami i zagrywką poderwał zespół do walki, a co się później okazało do cennego zwycięstwa.