IV Liga

Niedosyt

Polonia Poraj 2-2 GKS II Katowice

gks katowiceNiestety nie możemy zaliczyć do udanego pierwszego spotkania w nowym sezonie.  Mimo przeciętnej gry w I połowie udało się polonistom strzelić bramkę. Z niełatwej sytuacji w bramce piłkę umieścił Sławek Piwiński. Drugą połowę ropoczęliśmy z dużym animuszem, gra wyglądała dużo lepiej, stwarzaliśmy sytuacje pobramkowe.

Potwierdzenia tego dokonał Marcin Kowalski strzelając drugiego gola. Niestety zaraz po zdobyciu prowadzenia 2-0 GKS zdobywa kontaktową bramkę. To uskrzydliło młodych zawodników i niekorzystnie wpłynęło na polonistów. W tej części gry przewaga drużyny z Katowic niebawem została potwierdzona drugim golem.  W końcówce meczu, a w zasadzie w ostantich sekundach świetną sytuację bramkową miał jeszcze Marcin Kowalski, niestety nie trafił czysto w piłke i poloniści muszą przyjąć z niedosytem wynik remisowy. Po pierwszej kolejce Polonia zajmuje miejsce w środku tabeli: