News

Zaczynamy od dwóch zwycięstw

Po słabym poprzednim sezonie, siatkarze Polonii Poraj, trzecioligowy sezon  2016/2017 zaczynają od dwóch wyjazdowych zwycięstw.

Na inaugurację III ligi grupy śląskiej Polonia Poraj rozegrała mecz na wyjeździe z KS Triumf

Nakło Śląskie. Beniaminek i mistrz IV ligi z poprzedniego sezonu tanio skóry nie sprzedał

i po bardzo ciężkim spotkaniu Polonia wygrywa 2:3 (25:19, 25:14, 22:25, 21:25, 14:16)

Na drugi mecz podopieczni Pawła Churasa i Marka Klamrzyńskiego udali się do KS Płomień

Przystajń. Pierwszy set nasi siatkarze zagrali na bardzo wysokim poziomie skuteczności w ataku

i wygrali 25:14. W kolejnym secie już tak dobrze nie było, wkradło się małe rozluźnienie,

słabiej zaczęliśmy przyjmować zagrywkę i drugiego seta przegraliśmy 17:25.

Dwa kolejne sety to gra punkt za punkt, jednak w końcówkach setów Poloniści popełnili

mniej błędów własnych i wygrali obie partie 25:21, 25:22 wygrywając całe spotkanie 3:1