Młodziki

Młodzi wygrywają

Nasze drużyny młodzieżowe odnotowuja bardzo dobre wyniki.
W kolejnym meczu w Koziegłowach zwycięstwo 8:5 z drużyną Fair-Play.
Po stracie bramki w 3 minucie meczu zawodnicy strzelili do przerwy 4 bramki. Druga połowa to duża przewaga naszych orlików, którzy strzelili kolejne bramki. Zadowoleni z wysokiego prowadzenia zaczęli popełniać proste błędy w obronie, które wykorzystał przeciwnik. Piękna i widowiskowa gra do przerwy. Bramki zdobyli: Maksymilian Klamski  – 3, Mateusz Noszczyk – 2, Kacper Podsiedlik – 2, Przemek Grabowski – 1.

Żaki strzeliły w 2 meczach 15 bramek – poniedziałek 10.10.2016r.
Turniej w Mrzygłodzie wygrany przez naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej!
Z APN Raków Częstochowa 7:1, bramki zdobyli: Tymon Chobot – 5, Franciszek Kumor -2.
Druga wygrana z Mrzygłodem 8:1. Strzelcy bramek: Tymon Chobot -5, Franciszek Kumor -2, Karol Kozieł -1.
W obu meczach nasi zawodnicy przewyższali przeciwników w każdym elemencie gry, a także swobodą w organizowaniu akcji ofensywnych.

Polonia Poraj – Sokół Olsztyn 8:0 (5:0).
W piątek 14 pażdziernika br. na boisku w Żarkach Letnisko nasze orliki pokazały dojrzałą grę. Rozgrywane w dużym tempie akcje, dokładność oraz kolektywna gra, a przy tym celne strzelanie i skutkowało to 8 bramkami. Brawo!
Strzelcami bramek byli: Maksymilian Klamski – 3, Mateusz Noszczyk – 2, Krzysztof Ciesielski – 1, Franciszek Broszkiewicz – 1, Bartosz Pakulski – 1.
Skład drużyny:
Aleksander Grabowski (2006), Kacper Podsiedlik (2006), Wojciech Lemański (2006), Mateusz Noszczyk (2007), Przemysław Grabowski (2006), Franciszek Broszkiewicz (2006), Maksymilian Klamski (2006), Krzysztof Ciesielski (2007), Mateusz Lemański (2007), Oskar Świeboda (2007), Kacper Białas (2006), Bartosz Pakulski.
W meczu nie mogli wystąpić Kacper Sikorski (2006) oraz Łukasz Barszcz (2006), którego w bramce zastąpił Aleksander Grabowski (2006). KC