IV Liga

Szombierki

DSC 00502Byli mistrzowie Polski byli dzisiaj dla nas za silni.

A zaczęło się dla nas świetnie. 4 min. i rzut wolny dla nas. Świetny strzał Miłosza Sochy, rykoszet i były kolega Miłosza pokonany. Nasi bardzo dobrze weszli w mecz i wyglądało to fajnie. Niestety, z minuty na minutę, gopodarze coraz śmielej atakowali. Mieli trzy „setki”, na nasze szczęście dwa razy uratował nas słupek, a raz interwencja bramkarza. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, to po dobrym dograniu Kowalskiego, Kamil Sobala efektownym strzałem z dwóch metrów wsadził piłkę pod poprzekę. Druga połowa rozpoczęła się pod nasze dyktando. Z gospodarzy jakby zeszło powietrze. Mieliśmy super okazje, ale nie mogliśmy strzelić. I zaczęły się nasze nieszczęścia. Najpierw sędzia podyktował karnego nie wiadomo dlaczego. Chyba tylko on może to wiedzieć… Ale jakaś sprawiedliwość istnieje, bo Konrad Kołodziej go obronił. Zaraz potem,po głupiej stracie piłki i po prostopadłym podaniu podła bramka wyrównująca. nie minęło wiele czasu, a po ewidentnym spalonym padła bramka dla gopodarzy na 3:2. Później myśmy cały czas atakowali, a goście grali z kontry. I skontrowali skutecznie na 4:2. Dzisiaj, biorąc pod uwagę liczbę okazji strzeleckich, to trzeba powiedzieć, że byli mistrzowie Polski byli lepsi i zasłużyli na trzy punkty. Ale prowadząc 2:1 i mając tak doświadczony zespół powinniśmy to spotkanie wygrać…

Szobierki Bytom-Polonia Poraj 4:2 (1:2)

Polonia: Kołodziej Konrad- Leszczyński Maciej, Mizgała Michał, Dębski Łukasz, Socha Miłosz- Witczyk Kamil (80′ Płatkowski Bartłomiej), Nowak Damian (65′ Figzał Mariusz), Psonka Rafał, Swatek Maciej, Sobala Kamil- Kowalski Marcin