News

Długi sportowy weekend

Zapraszamy do dopingowania naszych drużyn. W tym tygodniu kibice będą mieli trzy okazje. Już w czwartek III Liga siatkówki rozgrywa swoje spotkanie z drużyna z Norwida II. W tym sezonie skład naszej drużyny został wzmocnony nowymi zawodnikami w związku czym możemy liczyć na dobry wynik i ciekawe widowisko. Zapraszamy w czwartek na godzinę 18:00 do hali gimnazjum.

 

W sobotę nasza IV ligowa drużyna piłki nożnej rozgrywa bardzo ważne spotkanie.  Przeciwnikiem będzie Raków II Cze-wa i inny wynik niż zwycięstwo byłby dużym rozczarowaniem. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 29 października o godz. 15:00 na stadnione Polonii.  W niedzielę natomiast o utrzymanie prowadzenia w tabeli będą walczyć nasze niezłomne III ligowe dziewczęta. Przeciwnikiem będzie Orzeł Pawonków a mecz odbędzie się o godz. 13:00 na stadionie w Poraju. Wynik inny niż zwycięstwo też będzie niemiłą niespodzianką.