IV Liga

Wygrana

Polonia Poraj- Przemsza Siewierz 1:0 (0:0) M.Kowalski 85′

Pierwsza połowa to walka obu drużyn, ale żadna z ekip nie miała żadnej klarownej okazji. Inaczej po przerwie. Drużyna gości coraz częśćiej groźnie atakowała, a nasi grali z kontrataku. W 80′ Marcin Kowalski wychodził na czystą pozycję, ale został sfaulowany tuż przed szesnastką. „Tylko” czerwona kartka, bo nasi nie wykorzystali wolnego. Ale od tej pory dominowaliśmy na boisku, a w 85′ Marcina już siewierzanie nie dogonili i było 1:0. W doliczonym czasie gry, Łukasz Dębski powinien „dobić” gości, ale strzelił w sytuacji „sam na sam” tuż obok słupka. Ale najważniejsze są trzy punkty. Za tydzień jedziemy na Górnik Piaski i zapraszamy do dopingu na stadionie w Czeladzi lub przed TV albo komputer….