IV Liga

10 miejsce na koniec sezonu

 

Po 34 kolejkach zajmujemy 10 miejsce (bezpieczne) na koniec sezonu 2016/2017.

 

Był to bardzo  trudny sezon. Już przed rozpoczęciem rozgrywek wiedzieliśmy, że w wyniku reorganizacji spadnie dużo zespołów (minimum 4). Przy okresie przygotowawczym i całą rundę jesienną pracował duet trenerski Andrzej Pawłowski i Krzysztof Całus. Trenerzy kontynuowali dobrą pracę z wiosny 2016 i osiągnęli przyzwoity wynik- 22pkt.,pokonując np. lidera Gwarka, MKS Myszków czy np.Piast II. Z przyczyn zawodowych trenerzy zrezygnowali, a obowiązki trenera przejął Marek Mandla. To pod jego wodzą drużyna przeszła  okres przygotowawczy. Na wiosnę trener prowadził drużynę w 9 meczach (1 zwycięstwo i aż 8 remisów). W 10 meczu, drużynę poprowadził już asystent trenera Mandli, Grzegorz Lelonek. Zaczął od 3 remisów, ale potem było zwycięstwo, znowu remis, pierwsza wiosenna porażka na Gwarku (niewykorzystany karny w 85′) i efektowne zwycięstwo na koniec z Sarmacją. Razem 46 pkt., co jak na tak trudny sezon, niezły wynik. Zdobyliśmy aż 66 bramek (30 zdobył król strzelców czwartej ligi Marcin Kowalski). Niestety straciliśmy też dużo, bo aż 60 bramek. Najważniejszy cel, czyli utrzymanie osiągnęliśmy. Teraz możemy spokojnie się przygotowywać do nowego sezonu, który rozpocznie się 12 sierpnia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie.   

 

 

P Nazwa M Z R P ZD RD PD ZW RW PW Zd. St. PKT
TS Gwarek Tarnowskie Góry  34   25  6   25  6   31  28   75  25  78 
KS Ruch Radzionków  34   20  9   20  9   14  29  25   69  36  65 
Szombierki Bytom  34   19  9   19  9   15  28  25   71  41  63 
Sarmacja Będzin  34   19  12   19  12   15  31  22   83  47  60 
RKS Grodziec  34   18  12   18  12   16  30  22   75  55  58 
Warta Zawiercie  34   17  13   17  13   17  30  21   59  54  55 
LKS Przemsza Siewierz  34   15  12   15  12   19  27  22   61  58  52 
Tyski Sport II S.A.  34   14  15   14  15   20  29  19   72  58  47 
Górnik Piaski  34   13  14   13  14   21  27  20   39  54  46 
10  Polonia Poraj  34   10  16  8   10  16  8   24  18  26   66  60  46 
11  RKS Raków II Cz-wa  34   12  13   12  13   22  25  21   57  62  45 
12  Piast II Gliwice  34   13  15   13  15   21  28  19   41  53  45 
13  MKS Myszków  34   12  15   12  15   22  27  19   46  54  43 
14  Slavia Ruda Śląska  34   11  15   11  15   23  26  19   51  49  41 
15  Ruch II Chorzów S.A.  34   11  20   11  20   23  31  14   53  79  36 
16  Nadwiślan Góra  34   20   20   25  29  14   25  67  32 
17  GKS Gieksa II Katowice  34   20   20   27  27  14   40  69  28 
18  KS Panki  34   24   24   27  31  10   38  100  24

 

Poniżej wyniki wszystkich meczów sezonu:

Kolejka nr: 1

13-08-2016 r. 17:00   Warta Zawiercie 2 – 0 Ruch II Chorzów S …  
13-08-2016 r. 17:00   Slavia Ruda Śląs … 0 – 0 LKS Przemsza Siewi …  
13-08-2016 r. 17:00   Polonia Poraj 2 – 2 GKS Gieksa II Kato …  
13-08-2016 r. 17:00   RKS Grodziec 2 – 1 Sarmacja Będzin  
13-08-2016 r. 17:00   MKS Myszków 3 – 0 KS Ruch Radzionkó …  
13-08-2016 r. 17:00   Piast II Gliwice 2 – 2 RKS Raków II Cz-w …  
13-08-2016 r. 17:00   KS Panki 0 – 0 Górnik Piaski  
13-08-2016 r. 17:00   Nadwiślan Góra 3 – 2 Szombierki Bytom  
13-08-2016 r. 17:00   Tyski Sport II S.A … 3 – 5 TS Gwarek Tarnowsk …  

Kolejka nr: 2

17-08-2016 r. 18:00   RKS Raków II Cz-w … 0 – 2 Nadwiślan Góra  
17-08-2016 r. 18:00   Ruch II Chorzów S … 0 – 1 Szombierki Bytom  
17-08-2016 r. 18:00   KS Ruch Radzionkó … 2 – 1 Piast II Gliwice  
17-08-2016 r. 18:00   TS Gwarek Tarnowsk … 3 – 0 MKS Myszków  
17-08-2016 r. 18:00   Sarmacja Będzin 4 – 2 Tyski Sport II S.A …  
17-08-2016 r. 18:00   GKS Gieksa II Kato … 1 – 4 RKS Grodziec  
17-08-2016 r. 18:00   LKS Przemsza Siewi … 2 – 5 Polonia Poraj  
17-08-2016 r. 18:00   Górnik Piaski 1 – 2 Slavia Ruda Śląs …  
17-08-2016 r. 18:00   Warta Zawiercie 4 – 0 KS Panki  

Kolejka nr: 3

21-08-2016 r. 17:00   KS Panki 3 – 1 Ruch II Chorzów S …  
20-08-2016 r. 11:00   Slavia Ruda Śląs … 1 – 2 Warta Zawiercie  
21-08-2016 r. 17:00   Polonia Poraj 0 – 1 Górnik Piaski  
20-08-2016 r. 17:00   RKS Grodziec 1 – 2 LKS Przemsza Siewi …  
21-08-2016 r. 17:00   Tyski Sport II S.A … 3 – 0 GKS Gieksa II Kato …  
20-08-2016 r. 17:00   MKS Myszków 1 – 2 Sarmacja Będzin  
20-08-2016 r. 17:00   Piast II Gliwice 1 – 0 TS Gwarek Tarnowsk …  
20-08-2016 r. 17:00   Nadwiślan Góra 1 – 0 KS Ruch Radzionkó …  
20-08-2016 r. 17:00   Szombierki Bytom 4 – 0 RKS Raków II Cz-w …  

Kolejka nr: 4

27-08-2016 r. 17:00   Ruch II Chorzów S … 1 – 1 RKS Raków II Cz-w …  
27-08-2016 r. 17:00   KS Ruch Radzionkó … 4 – 0 Szombierki Bytom  
27-08-2016 r. 17:00   TS Gwarek Tarnowsk … 1 – 0 Nadwiślan Góra  
27-08-2016 r. 17:00   Sarmacja Będzin 2 – 0 Piast II Gliwice  
27-08-2016 r. 17:00   GKS Gieksa II Kato … 1 – 1 MKS Myszków  
27-08-2016 r. 17:00   LKS Przemsza Siewi … 2 – 1 Tyski Sport II S.A …  
27-08-2016 r. 17:00   Górnik Piaski 2 – 0 RKS Grodziec  
27-08-2016 r. 17:00   Warta Zawiercie 2 – 1 Polonia Poraj  
27-08-2016 r. 17:00   KS Panki 2 – 1 Slavia Ruda Śląs …  

Kolejka nr: 5

31-08-2016 r. 17:00   Ruch II Chorzów S … 0 – 2 Slavia Ruda Śląs …  
31-08-2016 r. 17:00   Polonia Poraj 5 – 1 KS Panki  
31-08-2016 r. 17:00   RKS Grodziec 1 – 0 Warta Zawiercie  
31-08-2016 r. 17:00   Tyski Sport II S.A … 1 – 2 Górnik Piaski  
31-08-2016 r. 17:00   MKS Myszków 2 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
31-08-2016 r. 17:00   Piast II Gliwice 3 – 1 GKS Gieksa II Kato …  
31-08-2016 r. 17:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 Sarmacja Będzin  
31-08-2016 r. 17:00   Szombierki Bytom 0 – 1 TS Gwarek Tarnowsk …  
31-08-2016 r. 17:00   RKS Raków II Cz-w … 0 – 1 KS Ruch Radzionkó …  

Kolejka nr: 6

03-09-2016 r. 16:00   Ruch II Chorzów S … 0 – 2 KS Ruch Radzionkó …  
03-09-2016 r. 16:00   TS Gwarek Tarnowsk … 3 – 0 RKS Raków II Cz-w …  
03-09-2016 r. 16:00   Sarmacja Będzin 2 – 1 Szombierki Bytom  
03-09-2016 r. 16:00   GKS Gieksa II Kato … 0 – 1 Nadwiślan Góra  
03-09-2016 r. 16:00   LKS Przemsza Siewi … 1 – 2 Piast II Gliwice  
03-09-2016 r. 16:00   Górnik Piaski 0 – 1 MKS Myszków  
03-09-2016 r. 16:00   Warta Zawiercie 1 – 0 Tyski Sport II S.A …  
03-09-2016 r. 16:00   KS Panki 2 – 4 RKS Grodziec  
03-09-2016 r. 11:00   Slavia Ruda Śląs … 3 – 1 Polonia Poraj  

Kolejka nr: 7

10-09-2016 r. 16:00   Polonia Poraj 3 – 0 Ruch II Chorzów S …  
10-09-2016 r. 16:00   RKS Grodziec 5 – 2 Slavia Ruda Śląs …  
10-09-2016 r. 16:00   Tyski Sport II S.A … 5 – 0 KS Panki  
10-09-2016 r. 16:00   MKS Myszków 1 – 2 Warta Zawiercie  
10-09-2016 r. 16:00   Piast II Gliwice 0 – 1 Górnik Piaski  
10-09-2016 r. 16:00   Nadwiślan Góra 1 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
10-09-2016 r. 16:00   Szombierki Bytom 0 – 2 GKS Gieksa II Kato …  
10-09-2016 r. 16:00   RKS Raków II Cz-w … 4 – 2 Sarmacja Będzin  
10-09-2016 r. 16:00   KS Ruch Radzionkó … 1 – 1 TS Gwarek Tarnowsk …  

Kolejka nr: 8

17-09-2016 r. 16:00   Ruch II Chorzów S … 3 – 2 TS Gwarek Tarnowsk …  
17-09-2016 r. 16:00   Sarmacja Będzin 3 – 3 KS Ruch Radzionkó …  
17-09-2016 r. 16:00   GKS Gieksa II Kato … 3 – 1 RKS Raków II Cz-w …  
17-09-2016 r. 16:00   LKS Przemsza Siewi … 3 – 2 Szombierki Bytom  
17-09-2016 r. 16:00   Górnik Piaski 3 – 1 Nadwiślan Góra  
17-09-2016 r. 16:00   Warta Zawiercie 2 – 0 Piast II Gliwice  
17-09-2016 r. 16:00   KS Panki 2 – 3 MKS Myszków  
17-09-2016 r. 16:00   Slavia Ruda Śląs … 2 – 0 Tyski Sport II S.A …  
17-09-2016 r. 16:00   Polonia Poraj 1 – 4 RKS Grodziec  

Kolejka nr: 9

24-09-2016 r. 16:00   TS Gwarek Tarnowsk … 1 – 0 Sarmacja Będzin  
24-09-2016 r. 16:00   KS Ruch Radzionkó … 2 – 1 GKS Gieksa II Kato …  
24-09-2016 r. 16:00   RKS Raków II Cz-w … 3 – 3 LKS Przemsza Siewi …  
24-09-2016 r. 16:00   Szombierki Bytom 5 – 0 Górnik Piaski  
24-09-2016 r. 16:00   Nadwiślan Góra 2 – 2 Warta Zawiercie  
24-09-2016 r. 16:00   Piast II Gliwice 1 – 0 KS Panki  
24-09-2016 r. 16:00   MKS Myszków 2 – 1 Slavia Ruda Śląs …  
25-09-2016 r. 11:00   Tyski Sport II S.A … 3 – 1 Polonia Poraj  
24-09-2016 r. 16:00   RKS Grodziec 4 – 1 Ruch II Chorzów S …  

Kolejka nr: 10

01-10-2016 r. 15:00   Ruch II Chorzów S … 1 – 4 Sarmacja Będzin  
01-10-2016 r. 15:00   GKS Gieksa II Kato … 0 – 1 TS Gwarek Tarnowsk …  
01-10-2016 r. 15:00   LKS Przemsza Siewi … 2 – 1 KS Ruch Radzionkó …  
01-10-2016 r. 15:00   Górnik Piaski 0 – 1 RKS Raków II Cz-w …  
01-10-2016 r. 15:00   Warta Zawiercie 3 – 1 Szombierki Bytom  
01-10-2016 r. 15:00   KS Panki 0 – 3 Nadwiślan Góra  
01-10-2016 r. 15:00   Slavia Ruda Śląs … 0 – 1 Piast II Gliwice  
01-10-2016 r. 15:00   Polonia Poraj 3 – 1 MKS Myszków  
01-10-2016 r. 15:00   RKS Grodziec 2 – 1 Tyski Sport II S.A …  

Kolejka nr: 11

08-10-2016 r. 15:00   Tyski Sport II S.A … 8 – 0 Ruch II Chorzów S …  
08-10-2016 r. 15:00   MKS Myszków 2 – 1 RKS Grodziec  
08-10-2016 r. 15:00   Piast II Gliwice 1 – 3 Polonia Poraj  
08-10-2016 r. 15:00   Nadwiślan Góra 1 – 0 Slavia Ruda Śląs …  
08-10-2016 r. 15:00   Szombierki Bytom 1 – 0 KS Panki  
08-10-2016 r. 15:00   RKS Raków II Cz-w … 0 – 0 Warta Zawiercie  
08-10-2016 r. 15:00   KS Ruch Radzionkó … 1 – 1 Górnik Piaski  
08-10-2016 r. 15:00   TS Gwarek Tarnowsk … 2 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
08-10-2016 r. 15:00   Sarmacja Będzin 5 – 1 GKS Gieksa II Kato …  

Kolejka nr: 12

15-10-2016 r. 15:00   Ruch II Chorzów S … 6 – 1 GKS Gieksa II Kato …  
15-10-2016 r. 15:00   LKS Przemsza Siewi … 2 – 3 Sarmacja Będzin  
15-10-2016 r. 15:00   Górnik Piaski 0 – 1 TS Gwarek Tarnowsk …  
15-10-2016 r. 15:00   Warta Zawiercie 2 – 1 KS Ruch Radzionkó …  
15-10-2016 r. 15:00   KS Panki 1 – 3 RKS Raków II Cz-w …  
15-10-2016 r. 15:00   Slavia Ruda Śląs … 0 – 3 Szombierki Bytom  
15-10-2016 r. 15:00   Polonia Poraj 2 – 2 Nadwiślan Góra  
15-10-2016 r. 15:00   RKS Grodziec 1 – 2 Piast II Gliwice  
15-10-2016 r. 15:00   Tyski Sport II S.A … 2 – 1 MKS Myszków  

Kolejka nr: 13

22-10-2016 r. 15:00   MKS Myszków 2 – 4 Ruch II Chorzów S …  
22-10-2016 r. 15:00   Piast II Gliwice 3 – 0 Tyski Sport II S.A …  
22-10-2016 r. 15:00   Nadwiślan Góra 1 – 0 RKS Grodziec  
22-10-2016 r. 13:00   Szombierki Bytom 4 – 2 Polonia Poraj  
22-10-2016 r. 15:00   RKS Raków II Cz-w … 2 – 1 Slavia Ruda Śląs …  
22-10-2016 r. 15:00   KS Ruch Radzionkó … 4 – 1 KS Panki  
22-10-2016 r. 15:00   TS Gwarek Tarnowsk … 3 – 0 Warta Zawiercie  
22-10-2016 r. 15:00   Sarmacja Będzin 5 – 0 Górnik Piaski  
22-10-2016 r. 15:00   GKS Gieksa II Kato … 1 – 3 LKS Przemsza Siewi …  

Kolejka nr: 14

29-10-2016 r. 14:00   Ruch II Chorzów S … 1 – 2 LKS Przemsza Siewi …  
29-10-2016 r. 14:00   Górnik Piaski 4 – 2 GKS Gieksa II Kato …  
29-10-2016 r. 14:00   Warta Zawiercie 2 – 1 Sarmacja Będzin  
29-10-2016 r. 14:00   KS Panki 0 – 1 TS Gwarek Tarnowsk …  
29-10-2016 r. 14:00   Slavia Ruda Śląs … 0 – 6 KS Ruch Radzionkó …  
29-10-2016 r. 14:00   Polonia Poraj 3 – 3 RKS Raków II Cz-w …  
29-10-2016 r. 14:00   RKS Grodziec 0 – 4 Szombierki Bytom  
29-10-2016 r. 14:00   Tyski Sport II S.A … 0 – 0 Nadwiślan Góra  
29-10-2016 r. 14:00   MKS Myszków 1 – 0 Piast II Gliwice  

Kolejka nr: 15

05-11-2016 r. 13:00   Piast II Gliwice 0 – 1 Ruch II Chorzów S …  
05-11-2016 r. 13:00   Nadwiślan Góra 1 – 1 MKS Myszków  
05-11-2016 r. 13:00   Szombierki Bytom 2 – 1 Tyski Sport II S.A …  
05-11-2016 r. 13:00   RKS Raków II Cz-w … 3 – 1 RKS Grodziec  
05-11-2016 r. 13:00   KS Ruch Radzionkó … 5 – 0 Polonia Poraj  
05-11-2016 r. 13:00   TS Gwarek Tarnowsk … 1 – 0 Slavia Ruda Śląs …  
05-11-2016 r. 13:00   Sarmacja Będzin 9 – 0 KS Panki  
05-11-2016 r. 13:00   GKS Gieksa II Kato … 1 – 2 Warta Zawiercie  
05-11-2016 r. 13:00   LKS Przemsza Siewi … 3 – 4 Górnik Piaski  

Kolejka nr: 16

12-11-2016 r. 13:00   Ruch II Chorzów S … 2 – 1 Górnik Piaski  
12-11-2016 r. 13:00   Warta Zawiercie 1 – 2 LKS Przemsza Siewi …  
12-11-2016 r. 13:00   KS Panki 1 – 0 GKS Gieksa II Kato …  
12-11-2016 r. 13:00   Slavia Ruda Śląs … 0 – 2 Sarmacja Będzin  
12-11-2016 r. 13:00   Polonia Poraj 3 – 2 TS Gwarek Tarnowsk …  
12-11-2016 r. 13:00   RKS Grodziec 2 – 1 KS Ruch Radzionkó …  
12-11-2016 r. 13:00   Tyski Sport II S.A … 2 – 3 RKS Raków II Cz-w …  
12-11-2016 r. 13:00   MKS Myszków 1 – 1 Szombierki Bytom  
12-11-2016 r. 13:00   Piast II Gliwice 0 – 2 Nadwiślan Góra  

Kolejka nr: 17

19-11-2016 r. 13:00   Nadwiślan Góra 4 – 1 Ruch II Chorzów S …  
19-11-2016 r. 13:00   Szombierki Bytom 0 – 1 Piast II Gliwice  
19-11-2016 r. 13:00   RKS Raków II Cz-w … 4 – 0 MKS Myszków  
19-11-2016 r. 13:00   KS Ruch Radzionkó … 3 – 2 Tyski Sport II S.A …  
19-11-2016 r. 13:00   TS Gwarek Tarnowsk … 1 – 0 RKS Grodziec  
19-11-2016 r. 13:00   Sarmacja Będzin 0 – 0 Polonia Poraj  
19-11-2016 r. 13:00   GKS Gieksa II Kato … 1 – 1 Slavia Ruda Śląs …  
19-11-2016 r. 13:00   LKS Przemsza Siewi … 3 – 1 KS Panki  
19-11-2016 r. 13:00   Górnik Piaski 0 – 3 Warta Zawiercie  

Kolejka nr: 18

11-03-2017 r. 15:00   Ruch II Chorzów S … 4 – 2 Warta Zawiercie  
11-03-2017 r. 15:00   KS Panki 1 – 3 Górnik Piaski  
11-03-2017 r. 15:00   LKS Przemsza Siewi … 0 – 0 Slavia Ruda Śląs …  
11-03-2017 r. 11:00   GKS Gieksa II Kato … 3 – 3 Polonia Poraj  
11-03-2017 r. 15:00   Sarmacja Będzin 2 – 3 RKS Grodziec  
11-03-2017 r. 15:00   TS Gwarek Tarnowsk … 1 – 1 Tyski Sport II S.A …  
11-03-2017 r. 15:00   KS Ruch Radzionkó … 2 – 0 MKS Myszków  
11-03-2017 r. 15:00   RKS Raków II Cz-w … 2 – 2 Piast II Gliwice  
11-03-2017 r. 15:00   Szombierki Bytom 3 – 0 Nadwiślan Góra  

Kolejka nr: 19

18-03-2017 r. 15:00   KS Panki 4 – 3 Warta Zawiercie  
18-03-2017 r. 15:00   Slavia Ruda Śląs … 7 – 0 Górnik Piaski  
18-03-2017 r. 15:00   Polonia Poraj 1 – 0 LKS Przemsza Siewi …  
18-03-2017 r. 15:00   RKS Grodziec 2 – 2 GKS Gieksa II Kato …  
18-03-2017 r. 15:00   Tyski Sport II S.A … 2 – 3 Sarmacja Będzin  
18-03-2017 r. 15:00   MKS Myszków 1 – 2 TS Gwarek Tarnowsk …  
18-03-2017 r. 15:00   Piast II Gliwice 0 – 2 KS Ruch Radzionkó …  
18-03-2017 r. 15:00   Szombierki Bytom 3 – 1 Ruch II Chorzów S …  
18-03-2017 r. 15:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 RKS Raków II Cz-w …  

Kolejka nr: 20

25-03-2017 r. 15:00   RKS Raków II Cz-w … 1 – 1 Szombierki Bytom  
25-03-2017 r. 15:00   KS Ruch Radzionkó … 3 – 0 Nadwiślan Góra  
25-03-2017 r. 15:00   TS Gwarek Tarnowsk … 4 – 0 Piast II Gliwice  
25-03-2017 r. 15:00   Sarmacja Będzin 3 – 2 MKS Myszków  
25-03-2017 r. 15:00   GKS Gieksa II Kato … 2 – 0 Tyski Sport II S.A …  
25-03-2017 r. 15:00   LKS Przemsza Siewi … 1 – 3 RKS Grodziec  
25-03-2017 r. 15:00   Górnik Piaski 0 – 0 Polonia Poraj  
25-03-2017 r. 15:00   Warta Zawiercie 2 – 0 Slavia Ruda Śląs …  
25-03-2017 r. 15:00   Ruch II Chorzów S … 6 – 0 KS Panki  

Kolejka nr: 21

01-04-2017 r. 17:00   RKS Raków II Cz-w … 1 – 1 Ruch II Chorzów S …  
01-04-2017 r. 17:00   Szombierki Bytom 3 – 0 KS Ruch Radzionkó …  
01-04-2017 r. 17:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 TS Gwarek Tarnowsk …  
01-04-2017 r. 17:00   Piast II Gliwice 0 – 3 Sarmacja Będzin  
01-04-2017 r. 17:00   MKS Myszków 1 – 1 GKS Gieksa II Kato …  
01-04-2017 r. 17:00   Tyski Sport II S.A … 4 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
01-04-2017 r. 17:00   RKS Grodziec 6 – 1 Górnik Piaski  
01-04-2017 r. 17:00   Polonia Poraj 1 – 1 Warta Zawiercie  
01-04-2017 r. 17:00   Slavia Ruda Śląs … 5 – 0 KS Panki  

Kolejka nr: 22

08-04-2017 r. 17:00   Slavia Ruda Śląs … 6 – 0 Ruch II Chorzów S …  
09-04-2017 r. 17:00   KS Panki 1 – 1 Polonia Poraj  
08-04-2017 r. 17:00   Warta Zawiercie 4 – 2 RKS Grodziec  
08-04-2017 r. 17:00   Górnik Piaski 0 – 2 Tyski Sport II S.A …  
08-04-2017 r. 17:00   LKS Przemsza Siewi … 1 – 3 MKS Myszków  
08-04-2017 r. 17:00   GKS Gieksa II Kato … 0 – 1 Piast II Gliwice  
08-04-2017 r. 17:00   Sarmacja Będzin 3 – 0 Nadwiślan Góra  
08-04-2017 r. 17:00   TS Gwarek Tarnowsk … 3 – 0 Szombierki Bytom  
08-04-2017 r. 17:00   KS Ruch Radzionkó … 0 – 4 RKS Raków II Cz-w …  

Kolejka nr: 23

15-04-2017 r. 13:00   KS Ruch Radzionkó … 5 – 1 Ruch II Chorzów S …  
15-04-2017 r. 13:00   RKS Raków II Cz-w … 0 – 5 TS Gwarek Tarnowsk …  
15-04-2017 r. 13:00   Szombierki Bytom 3 – 1 Sarmacja Będzin  
15-04-2017 r. 13:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 GKS Gieksa II Kato …  
15-04-2017 r. 13:00   Piast II Gliwice 1 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
15-04-2017 r. 13:00   MKS Myszków 1 – 3 Górnik Piaski  
15-04-2017 r. 13:00   Tyski Sport II S.A … 3 – 1 Warta Zawiercie  
15-04-2017 r. 13:00   RKS Grodziec 4 – 2 KS Panki  
15-04-2017 r. 11:00   Polonia Poraj 1 – 1 Slavia Ruda Śląs …  

Kolejka nr: 24

17-05-2017 r. 18:00   Ruch II Chorzów S … 2 – 2 Polonia Poraj  
17-05-2017 r. 18:00   Slavia Ruda Śląs … 1 – 0 RKS Grodziec  
17-05-2017 r. 18:00   KS Panki 1 – 3 Tyski Sport II S.A …  
17-05-2017 r. 18:00   Warta Zawiercie 4 – 1 MKS Myszków  
17-05-2017 r. 18:00   Górnik Piaski 0 – 1 Piast II Gliwice  
17-05-2017 r. 18:00   LKS Przemsza Siewi … 3 – 0 Nadwiślan Góra  
17-05-2017 r. 18:00   GKS Gieksa II Kato … 0 – 1 Szombierki Bytom  
17-05-2017 r. 18:00   Sarmacja Będzin 1 – 2 RKS Raków II Cz-w …  
17-05-2017 r. 18:00   TS Gwarek Tarnowsk … 0 – 1 KS Ruch Radzionkó …  

Kolejka nr: 25

22-04-2017 r. 17:00   TS Gwarek Tarnowsk … 6 – 1 Ruch II Chorzów S …  
22-04-2017 r. 17:00   KS Ruch Radzionkó … 1 – 0 Sarmacja Będzin  
22-04-2017 r. 17:00   RKS Raków II Cz-w … 3 – 1 GKS Gieksa II Kato …  
22-04-2017 r. 17:00   Szombierki Bytom 3 – 3 LKS Przemsza Siewi …  
22-04-2017 r. 17:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 Górnik Piaski  
22-04-2017 r. 17:00   Piast II Gliwice 2 – 1 Warta Zawiercie  
22-04-2017 r. 17:00   MKS Myszków 1 – 0 KS Panki  
22-04-2017 r. 17:00   Tyski Sport II S.A … 3 – 3 Slavia Ruda Śląs …  
22-04-2017 r. 17:00   RKS Grodziec 3 – 3 Polonia Poraj  

Kolejka nr: 26

24-05-2017 r. 18:00   Ruch II Chorzów S … 0 – 3 RKS Grodziec  
24-05-2017 r. 18:00   Polonia Poraj 1 – 1 Tyski Sport II S.A …  
24-05-2017 r. 18:00   Slavia Ruda Śląs … 3 – 3 MKS Myszków  
24-05-2017 r. 18:00   KS Panki 3 – 2 Piast II Gliwice  
24-05-2017 r. 18:00   Warta Zawiercie 3 – 0 Nadwiślan Góra  
24-05-2017 r. 18:00   Górnik Piaski 0 – 3 Szombierki Bytom  
24-05-2017 r. 18:00   LKS Przemsza Siewi … 4 – 1 RKS Raków II Cz-w …  
24-05-2017 r. 18:00   GKS Gieksa II Kato … 1 – 0 KS Ruch Radzionkó …  
24-05-2017 r. 18:00   Sarmacja Będzin 2 – 3 TS Gwarek Tarnowsk …  

Kolejka nr: 27

06-05-2017 r. 17:00   Sarmacja Będzin 1 – 2 Ruch II Chorzów S …  
06-05-2017 r. 17:00   TS Gwarek Tarnowsk … 6 – 0 GKS Gieksa II Kato …  
06-05-2017 r. 17:00   KS Ruch Radzionkó … 4 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
06-05-2017 r. 17:00   RKS Raków II Cz-w … 0 – 2 Górnik Piaski  
06-05-2017 r. 17:00   Szombierki Bytom 5 – 2 Warta Zawiercie  
06-05-2017 r. 17:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 KS Panki  
06-05-2017 r. 17:00   Piast II Gliwice 2 – 0 Slavia Ruda Śląs …  
06-05-2017 r. 17:00   MKS Myszków 1 – 1 Polonia Poraj  
06-05-2017 r. 17:00   Tyski Sport II S.A … 3 – 1 RKS Grodziec  

Kolejka nr: 28

10-05-2017 r. 17:00   Ruch II Chorzów S … 2 – 3 Tyski Sport II S.A …  
10-05-2017 r. 17:00   RKS Grodziec 1 – 0 MKS Myszków  
10-05-2017 r. 17:00   Polonia Poraj 3 – 3 Piast II Gliwice  
10-05-2017 r. 17:00   Slavia Ruda Śląs … 3 – 0 Nadwiślan Góra  
10-05-2017 r. 17:00   KS Panki 2 – 3 Szombierki Bytom  
10-05-2017 r. 17:00   Warta Zawiercie 1 – 0 RKS Raków II Cz-w …  
10-05-2017 r. 17:00   Górnik Piaski 0 – 0 KS Ruch Radzionkó …  
10-05-2017 r. 17:00   LKS Przemsza Siewi … 2 – 1 TS Gwarek Tarnowsk …  
10-05-2017 r. 17:00   GKS Gieksa II Kato … 1 – 2 Sarmacja Będzin  

Kolejka nr: 29

13-05-2017 r. 17:00   GKS Gieksa II Kato … 2 – 1 Ruch II Chorzów S …  
13-05-2017 r. 17:00   Sarmacja Będzin 0 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
13-05-2017 r. 17:00   TS Gwarek Tarnowsk … 2 – 0 Górnik Piaski  
13-05-2017 r. 17:00   KS Ruch Radzionkó … 1 – 0 Warta Zawiercie  
13-05-2017 r. 17:00   RKS Raków II Cz-w … 6 – 1 KS Panki  
13-05-2017 r. 17:00   Szombierki Bytom 3 – 0 Slavia Ruda Śląs …  
13-05-2017 r. 17:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 Polonia Poraj  
13-05-2017 r. 17:00   Piast II Gliwice 4 – 4 RKS Grodziec  
13-05-2017 r. 17:00   MKS Myszków 3 – 0 Tyski Sport II S.A …  

Kolejka nr: 30

20-05-2017 r. 17:00   Ruch II Chorzów S … 3 – 0 MKS Myszków  
20-05-2017 r. 17:00   RKS Grodziec 3 – 0 Nadwiślan Góra  
20-05-2017 r. 17:00   Polonia Poraj 1 – 1 Szombierki Bytom  
20-05-2017 r. 17:00   Slavia Ruda Śląs … 1 – 1 RKS Raków II Cz-w …  
21-05-2017 r. 11:00   Tyski Sport II S.A … 4 – 1 Piast II Gliwice  
20-05-2017 r. 17:00   Warta Zawiercie 0 – 2 TS Gwarek Tarnowsk …  
20-05-2017 r. 17:00   Górnik Piaski 1 – 1 Sarmacja Będzin  
20-05-2017 r. 17:00   LKS Przemsza Siewi … 3 – 0 GKS Gieksa II Kato …  
21-05-2017 r. 17:00   KS Panki 1 – 4 KS Ruch Radzionkó …  

Kolejka nr: 31

27-05-2017 r. 17:00   LKS Przemsza Siewi … 1 – 0 Ruch II Chorzów S …  
27-05-2017 r. 17:00   Sarmacja Będzin 6 – 1 Warta Zawiercie  
27-05-2017 r. 17:00   TS Gwarek Tarnowsk … 5 – 1 KS Panki  
27-05-2017 r. 17:00   KS Ruch Radzionkó … 0 – 2 Slavia Ruda Śląs …  
27-05-2017 r. 17:00   Szombierki Bytom 2 – 2 RKS Grodziec  
27-05-2017 r. 17:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 Tyski Sport II S.A …  
27-05-2017 r. 17:00   GKS Gieksa II Kato … 0 – 0 Górnik Piaski  
28-05-2017 r. 11:00   RKS Raków II Cz-w … 2 – 4 Polonia Poraj  
27-05-2017 r. 17:00   Piast II Gliwice 0 – 0 MKS Myszków  

Kolejka nr: 32

31-05-2017 r. 18:00   Ruch II Chorzów S … 4 – 0 Piast II Gliwice  
31-05-2017 r. 18:00   MKS Myszków 3 – 0 Nadwiślan Góra  
31-05-2017 r. 18:00   Tyski Sport II S.A … 1 – 1 Szombierki Bytom  
31-05-2017 r. 18:00   RKS Grodziec 2 – 0 RKS Raków II Cz-w …  
31-05-2017 r. 18:00   Polonia Poraj 1 – 1 KS Ruch Radzionkó …  
31-05-2017 r. 18:00   Slavia Ruda Śląs … 1 – 1 TS Gwarek Tarnowsk …  
31-05-2017 r. 18:00   KS Panki 0 – 3 Sarmacja Będzin  
31-05-2017 r. 18:00   Warta Zawiercie 1 – 3 GKS Gieksa II Kato …  
31-05-2017 r. 18:00   Górnik Piaski 3 – 1 LKS Przemsza Siewi …  

Kolejka nr: 33

03-06-2017 r. 17:00   Górnik Piaski 2 – 0 Ruch II Chorzów S …  
03-06-2017 r. 17:00   LKS Przemsza Siewi … 4 – 2 Warta Zawiercie  
03-06-2017 r. 17:00   GKS Gieksa II Kato … 2 – 3 KS Panki  
03-06-2017 r. 17:00   Sarmacja Będzin 2 – 0 Slavia Ruda Śląs …  
03-06-2017 r. 17:00   TS Gwarek Tarnowsk … 2 – 0 Polonia Poraj  
03-06-2017 r. 17:00   KS Ruch Radzionkó … 3 – 1 RKS Grodziec  
03-06-2017 r. 17:00   RKS Raków II Cz-w … 1 – 4 Tyski Sport II S.A …  
03-06-2017 r. 17:00   Szombierki Bytom 2 – 0 MKS Myszków  
03-06-2017 r. 17:00   Nadwiślan Góra 0 – 3 Piast II Gliwice  

Kolejka nr: 34

10-06-2017 r. 17:00   Ruch II Chorzów S … 3 – 0 Nadwiślan Góra  
10-06-2017 r. 17:00   Piast II Gliwice 1 – 3 Szombierki Bytom  
10-06-2017 r. 17:00   MKS Myszków 3 – 0 RKS Raków II Cz-w …  
10-06-2017 r. 17:00   Tyski Sport II S.A … 1 – 5 KS Ruch Radzionkó …  
10-06-2017 r. 17:00   RKS Grodziec 3 – 0 TS Gwarek Tarnowsk …  
10-06-2017 r. 17:00   Polonia Poraj 5 – 2 Sarmacja Będzin  
10-06-2017 r. 17:00   Slavia Ruda Śląs … 2 – 1 GKS Gieksa II Kato …  
10-06-2017 r. 17:00   KS Panki 1 – 1 LKS Przemsza Siewi …  
10-06-2017 r. 17:00   Warta Zawiercie 1 – 1 Górnik Piaski