IV Liga News

I drużyna – nowy trener

Trenerem koordynatorem w nowym sezonie będzie Krzysztof Całus. Trenerem I drużyny będzie Damian Nowak. Damian prowadził naszą drużynę w ostatnich czterech meczach poprzedniego sezonu. Zwycięstwo, 2 remisy i porażka to dorobek młodego szkoleniowca. Mamy nadzieję, że w nowym sezonie będzie jeszcze lepiej.

Damian Nowak ma 30 lat. Jest naszym zawodnikiem od ośmiu lat. Na początku grał w pomocy. Ostatnio grywał na obronie. W meczu z Grodźcem doznał niestety kontuzji i zerwał więzadła. W przeszłości był już trenerem młodzieży w naszym klubie. Oprócz gry u nas, od wielu lat szkolił dzieci w  Victorii Częstochowa. Mimo dużych kwalifikacji, nie posiada jeszcze licencji UEFA A, co pozwoliłoby mu samodzielnie prowadzić czwartoligową drużynę. Damian ma zamiar iść we wrześniu na kurs UEFA A. Obecnie staje przed trudnym zadaniem zbudowania i przygotowania drużyny na kolejny sezon w IV lidze. Wiemy, że dzięki pracy Damiana szykuje się kilka niezwykle ciekawych transferów i bardzo dużych wzmocnień zawodników.  Liczymy też na przyjście kilku młodych zawodników, ale o tym przekonamy się dopiero 9 lipca na pierwszych zajęciach z nowym szkoleniowcem. Powodzenia…