IV Liga News NewsEkstra Sparingi

Z Unią Sędziszów

Kolejny sparing nasza drużyna rozegrała .w Lelowie o godz 11 z IV ligową Unią Sędziszów. Drużyna z Sędziszowa wzmocniła się od poprzedniej rundy i jej celem jest utrzymanie statusu IV ligowca . Ekipa z Poraja zagrała w dość kombinowanym składem,gdyż trener chciał sprawdzić inne warianty pod kontem przydatności zawodników testowanych na innych pozycjach. W pierwszej połowie raczej niegroźnej kontuzji nabawił się Alan Jaworski i musiał opuścić boisko. Sędziszowianie grali dość agresywnie w pierwszej odsłonie, a my momentami sprawialiśmy wrażenie jakbyśmy jeszcze nie wrócili z rozgrzewki. Do przerwy sytuacji nie było zbyt wiele. Było za to sporo niedokładności i nerwowej gry.Wynik do przerwy 0-0. Po przerwie dokonaliśmy kilka zmian również nieco eksperymentalnych,gdyż w poprzednią sobotę i środę mieliśmy ciężkich rywali i sporo zawodników potrzebowało odrobiny odpoczynku. Za wiele się nie działo.. Straciliśmy gola po serii błędów naszych zawodników,ale ostatecznie udało nam się zdobyć 2 gole za sprawą Płatkowskiego oraz Mielczarka i wygraliśmy to spotkanie 2-1.. Zwycięstwo może cieszyć, ale sama gra nie była tak dobra jak sami byśmy oczekiwali. Kolejny mecz kontrolny Porajanie zagrają 9.02 w Zawierciu na sztucznej nawierzchni z tamtejszym Źródłem Kromołów. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 18:00.