IV Liga News

z Kromołowem

W sobotni wieczór Polonia Poraj zmierzyła się z drużyną sosnowieckiej okręgówki – Źródłem Kromołów. Drużyna z Zawiercia na półmetku okręgowych zmagań zajmuje solidne 7 miejsce. Nasi podopieczni podeszli do meczu bardzo skoncentrowani . Od początku starali się narzucić własne tempo gry.

Wyglądało to o niebo lepiej niż przed tygodniem. Dwie pierwsze bramki padły po nieporozumieniach i niedokładności po stronie Kromołowian, które skrzętnie wykorzystał nasz najlepszy snajper. Ten sam Kowalski ustalił również wynik do przerwy wykańczając szybką kontrę Porajan. Wynik do przerwy 3-0. Pierwsza połowa jak i całe spotkanie toczyło się w bardzo szybkim tempie. Momentami tempo było zbyt szybkie dla gospodarzy. Kilkakrotnie podaniami bez przyjęcia gubiliśmy defensorów Źródła. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6-0 a bramki dorzucili jeszcze Jaworski, Mizgała oraz Mielczarek. Mogło być lepiej ,ale na lepszą skuteczność przyjdzie pora. Oby tak dalej! Następny test-mecz już 12.02 o godz.18:30 na sztucznej nawierzchni przy ul. Limanowskiego 83 gdzie przyjdzie się nam zmierzyć z drużyną Orła Kiedrzyn, która znacząco wzmocniła się zimą i będzie za wszelką cenę chciała walczyć o zachowanie statusu klubu ligi okręgowej. Zapraszamy