IV Liga News

Zmiany Kadrowe

W przerwie zimowej odeszło z naszego klubu 6 zawodników: Mateusz Kos do Skry Częstochowa, Dominik Marek ( Skra Częstochowa), Przemysław Mizgała (Gwarek Tarnowskie Góry), Łukasz Toborek ( Orzeł Kiedrzyn), Jan Gładysz (Zieloni Żarki) i Bartosz Dyszy (Polonia Bytom). Działacze i trenerzy nie próżnowali i ściągnęli 5 nowych zawodników: Oskara Mazeranta (Orkan Buczek IV liga łódzka ), Piotra  Góralczyka (GKS II Bełchatów, IV liga łódzka),   Mateusza Kępkę ( z Kamienicy Polskiej), Mateusza Piątkowskiego (Skra Częstochowa) i naszego  wychowanka Dominika Nietrestę  (Z Unii Masłońskie). Najważniejszą zmianą w przerwie zimowej była zmiana szkoleniowca. Trenerem naszej drużyny został grający kapitan Rafał Psonka, który zastąpił Damiana Nowaka (odszedł do Victorii Częstochowa). Wszystkim zawodnikom życzymy dużo sukcesów na boisku i poza nim…