IV Liga News NewsEkstra Piłka nożna

Fatalna seria trwa

Szombierki Bytom 4 – 1 Polonia Poraj

Pierwsza połowa meczu była wyrównana choć więcej sytuacji mieliśmy my. Na pewno trzeba odnotować świetne uderzenie w poprzeczkę Oskara Mazeranta, sytuację Kowala, Piwińskiego czy też zablokowany w ostatniej chwili strzał Mielczarka.Jednakże w 45min gola zdobyli gospodarze.i to oni schodzili do szatni z lepszymi humorami. W drugiej odsłonie zarysowała się lekka przewaga Szombierek ale to my strzelamy gola bo ładnej akcji Kowalski-Mielczarek-Piątkowski. Minutę po bramce mamy kolejną świetną okazję do zdobycia gola lecz w sytuacji sam na sam Kowal przegrał pojedynek z golkiperem miejscowych. Po tej sytuacji groźna akcja Bytomian i zamiast 1-2 dla nas, było 2-1 dla gospodarzy.. Po tym jeszcze czerwona kartka dla Mizgały i mecz ułożył się dla miejscowych. Karny z kapelusza i było po meczu. Szkoda bo wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu

Polonia Poraj 1 – 2 Unia Kosztowy

Ostatni mecz w tym sezonie przed własną publicznością drużyna Polonii chciała pokazać się z dobrej strony. Chcieliśmy przede wszystkim wygrać. Początek meczu zapowiadał się dość ciekawie. Kowalski wykorzystał błąd jednego z obrońców i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości. Później już niestety bramki strzelali przyjezdni.Choć nam sytuacji nie brakowało. Skuteczność to największa bolączka w tej rundzie. Dwie mocno wątpliwe jedenastki podyktowane dla Unii (jedna wybroniona przez Kempesa) i gol na 1-2 dla gości pogrzebał nasze apetyty na jakiekolwiek punkty.