Młodziki News NewsEkstra Piłka nożna

Młodzicy na medal

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników naszych grup młodzieżowych.W środę nagrodziliśmy naszych młodzików, którzy wygrali  rozgrywki Podokręgu Częstochowskiego. Zarząd klubu i Wójt Gminy Poraj, Katarzyna Kaźmierczak postanowili nagrodzić naszych zawodników i wręczyć im medale za rewelacyjną grę. Ceremonia wręczenia medali miała miejsce na Marinie Poraj. Rodzice dzieci i sponsorzy przygotowali grill,poczęstunek i inne atrakcje dla naszych piłkarzy. Medale wręczyli: prezes Polonii Michał Grzybowski, prezes PTKKFiS Andrzej Pawłowski, w imieniu Pani Wójt Kierownik Promocji UG Poraj Andrzej Kozłowski i Radny Gminy Poraj Łukasz Adamczyk.Medale otrzymali: Wojciech Lemański, Krzysztof Ciesielski, Łukasz Barszcz, Michał Jaros, Kamil Słomiński, Wiktor Bogacki, Przemysław Grabowski, Błażej Grabowski, Maciej Gradek, Mateusz Lemański, Wiktor Syrek, Kacper Sikorski, Franciszek Kumor, Emil Tomzik, Tymon Chrobot, Dominik Cichoń, Franciszek Broszkiewicz i Filip Frącisz.    Szczególne podziękowania za dobrą pracę należą się trenerowi  Mateuszowi Pawłowskiemu i wspierających go trenerów: Krzysztofowi Całusowi i Andrzejowi Pawłowskiemu. Zarząd klubu podziękował też specjalnie sponsorom drużyny młodzików: Mariuszowi Bogackiemu. Krzysztofowi Ciesielskiemu, Pawłowi Lemańskiemu i wszystkim rodzicom. Wkrótce załączymy zdjęcia z rozgrywek i ceremonii wręczenia. Nadmienię, że za chwilę poinformujemy o kolejnych sukcesach najmłodszych pociech naszego klubu…