Młodziki News NewsEkstra Piłka nożna

Młodzi Mistrzowie!

Orliki mistrzami I ligi! Ostatni mecz pomiędzy Polonią Poraj a Płomieniem Częstochowa, który miał się odbyć 21 czerwca 2019r.
w Żarkach Letnisku został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla naszej drużyny. W całym cyklu rozgrywanym jesień 2018 – wiosna 2019 wystąpili następujący zawodnicy:
Szymon Sieiński bramkarz,
Antoni Popiołek obrońca,
Błażej Grabowski obrońca i kapitan drużyny,
Karol Kozieł obrońca,
Nikodem Maszczyk pomocnik,
Mikołaj Łabuś pomocnik,
Franciszek Łabuś pomocnik,
Wiktor Jarkiewicz obrońca/pomocnik,
Ignacy Maliszewski napastnik,
Dawid Błasik obrońca/pomocnik,
Adam Gural obrońca,
Franciszek Popiołek obrońca,
Karol Sadowski obrońca/pomocnik,
Kacper Wiśniewski napastnik,
Michał Sitek obrońca,
Maciej Mamot napastnik,
Tomasz Guzik napastnik/obrońca,
Maksymilian Noszczyk, Jacek Szewczyk, Szymon i Patryk Sobota, Igor Szecówka, Ksawery Szecówka, Ksawery Cupiał.
Dzięki zaangażowaniu i pracy na zajęciach treningowych wszyscy zawodnicy zrobili znaczące postępy techniczne i taktyczne co sprawiło, że zdobycie I miejsca nie było przypadkiem. W nadchodzących rozgrywkach Orliki będą grali w grupie F1, a Żaki-rocznik 2011 i młodsi też w grupie F1.
Zajęcia treningowe rozpoczną się 1 sierpnia 2019r. Dla grupy Orlików i Żaków zostanie zorganizowany obóz dochodzeniowy od 19 sierpnia br., na który zostanie zakwalifikowanych 25 zawodników. Zajęcia na obozie będą się odbywały na boisku nad zalewem i w hali w Poraju.
Opiekunowie grupy Orlików i Żaków Andrzej Pawłowski i Krzysztof Całus serdecznie dziękują za wspaniałe mecze. Podziękowania należa się także rodzicom, którzy swoim zaangażowaniem i postawą zasłużyli na duże brawa. Zarząd Klubu z Prezesem Michałem Grzybowskim, współpracujący doskonale z dotychczasowym Panem Wójtem Łukaszem Stacherą oraz obecną Panią Wójt Katarzyną Kazimierczak, stworzyli optymalne możliwości dla rozwoju naszych dzieci poprzez sport. Dziękujemy jako opiekunowie i trenerzy naszych najmłodszych kandydatów na piłkarzy – trenerzy Andrzej Pawłowski i Krzysztof Całus.