News

Obóz najmłodszych piłkarzy Polonii

Tegoroczne wakacje, pomimo okresami nienajlepszej pogody i okresu międzypandemicznego, nie mogły objeść się bez obozu dochodzeniowego dla młodych adeptów piłki nożnej w Polonii Poraj.

Obóz dochodzeniowy został zorganizowany przez Polonię Poraj dla roczników 2009-2013 i trwał w dniach 2-6 sierpnia br. Dzieci mogły spędzić aktywnie tydzień na sportowo, jak również uczestniczyć w zajęciach sportowych nie związanych bezpośrednio z piłką. Podczas zajęć teoretycznych i wykładów najmłodsi piłkarze Polonii byli bardzo aktywni. „Oprócz zajęć praktycznych, na naszym boisku w Poraju, odbywały się również zajęcia teoretyczne, na których przyswajano taktykę a także zasady fair play na treningach i meczach. Konkursy z wiedzy ogólnej oraz pytania tematyczne z piłki nożnej sprawiały wiele radości naszym piłkarzom” – podsumowuje trener Krzysztof Całus.

Obóz spełnił oczekiwania zarówno dzieci, jak i szkoleniowców Krzysztofa Całusa i Zuzanny Kot. „Obóz dochodzeniowy Polonii okazał się bardzo dobrą propozycją na wakacje dla naszych piłkarzy”– podkreśla prezes Polonii Poraj Michał Grzybowski.