Terminarz IV Liga


Kolejka nr: 1

10-08-2019 r. 17:00AKS MikołówŚląsk Świętochłowice02
10-08-2019 r. 17:00Sarmacja BędzinUnia Dąbrowa Górnicza30
10-08-2019 r. 17:00Polonia PorajUnia Kosztowy11
10-08-2019 r. 17:00Gwarek OrnontowiceRKS Grodziec41
10-08-2019 r. 17:00Znicz KłobuckKS Ruch Radzionków10
10-08-2019 r. 17:00LKS Drama ZbrosławiceSlavia Ruda Śląska13
10-08-2019 r. 17:00RKS Raków II Cz-waLKS Przemsza Siewierz11
10-08-2019 r. 17:00Szombierki BytomWarta Zawiercie20

Kolejka nr: 2
17-08-2019 r. 17:00Unia Dąbrowa GórniczaPolonia Poraj30
17-08-2019 r. 17:00Unia KosztowySzombierki Bytom00
17-08-2019 r. 17:00Warta ZawiercieZnicz Kłobuck31
17-08-2019 r. 17:00KS Ruch RadzionkówLKS Drama Zbrosławice40
17-08-2019 r. 17:00Slavia Ruda ŚląskaGwarek Ornontowice03
17-08-2019 r. 17:00RKS GrodziecRKS Raków II Cz-wa21
17-08-2019 r. 17:00Śląsk ŚwiętochłowiceLKS Przemsza Siewierz22
17-08-2019 r. 17:00AKS MikołówSarmacja Będzin00

Kolejka nr: 3
24-08-2019 r. 17:00LKS Drama ZbrosławiceWarta Zawiercie34
24-08-2019 r. 17:00Znicz KłobuckUnia Kosztowy14
24-08-2019 r. 17:00Szombierki BytomUnia Dąbrowa Górnicza31
25-08-2019 r. 17:00Polonia PorajAKS Mikołów02
24-08-2019 r. 17:00Sarmacja BędzinŚląsk Świętochłowice20
24-08-2019 r. 17:00Gwarek OrnontowiceKS Ruch Radzionków31
24-08-2019 r. 17:00RKS Raków II Cz-waSlavia Ruda Śląska41
24-08-2019 r. 17:00LKS Przemsza SiewierzRKS Grodziec31

Kolejka nr: 4
31-08-2019 r. 17:00Śląsk ŚwiętochłowiceRKS Grodziec10
31-08-2019 r. 17:00Slavia Ruda ŚląskaLKS Przemsza Siewierz21
31-08-2019 r. 17:00KS Ruch RadzionkówRKS Raków II Cz-wa21
31-08-2019 r. 17:00Warta ZawiercieGwarek Ornontowice22
31-08-2019 r. 17:00Unia KosztowyLKS Drama Zbrosławice51
31-08-2019 r. 17:00Unia Dąbrowa GórniczaZnicz Kłobuck10
31-08-2019 r. 17:00AKS MikołówSzombierki Bytom11
31-08-2019 r. 17:00Sarmacja BędzinPolonia Poraj11

Kolejka nr: 5
07-09-2019 r. 11:00LKS Przemsza SiewierzKS Ruch Radzionków13
07-09-2019 r. 12:00LKS Drama ZbrosławiceUnia Dąbrowa Górnicza11
07-09-2019 r. 16:00Polonia PorajŚląsk Świętochłowice20
07-09-2019 r. 16:00Gwarek OrnontowiceUnia Kosztowy22
08-09-2019 r. 11:00Szombierki BytomSarmacja Będzin21
08-09-2019 r. 11:00RKS Raków II Cz-waWarta Zawiercie15
08-09-2019 r. 11:00Znicz KłobuckAKS Mikołów21
06-09-2019 r. 17:00RKS GrodziecSlavia Ruda Śląska31

Kolejka nr: 6
14-09-2019 r. 16:00Śląsk ŚwiętochłowiceSlavia Ruda Śląska22
14-09-2019 r. 16:00KS Ruch RadzionkówRKS Grodziec22
14-09-2019 r. 16:00Warta ZawiercieLKS Przemsza Siewierz23
14-09-2019 r. 16:00Unia KosztowyRKS Raków II Cz-wa42
14-09-2019 r. 16:00Unia Dąbrowa GórniczaGwarek Ornontowice10
14-09-2019 r. 16:00AKS MikołówLKS Drama Zbrosławice30
14-09-2019 r. 16:00Sarmacja BędzinZnicz Kłobuck11
14-09-2019 r. 16:00Polonia PorajSzombierki Bytom13

Kolejka nr: 7
21-09-2019 r. 16:00Slavia Ruda ŚląskaKS Ruch Radzionków02
21-09-2019 r. 16:00RKS GrodziecWarta Zawiercie04
21-09-2019 r. 16:00LKS Przemsza SiewierzUnia Kosztowy13
21-09-2019 r. 16:00RKS Raków II Cz-waUnia Dąbrowa Górnicza21
21-09-2019 r. 16:00Gwarek OrnontowiceAKS Mikołów12
21-09-2019 r. 16:00LKS Drama ZbrosławiceSarmacja Będzin07
21-09-2019 r. 16:00Znicz KłobuckPolonia Poraj33
21-09-2019 r. 16:00Szombierki BytomŚląsk Świętochłowice31

Kolejka nr: 8
28-09-2019 r. 16:00Śląsk ŚwiętochłowiceKS Ruch Radzionków21
28-09-2019 r. 16:00Warta ZawiercieSlavia Ruda Śląska21
28-09-2019 r. 16:00Unia KosztowyRKS Grodziec61
28-09-2019 r. 16:00Unia Dąbrowa GórniczaLKS Przemsza Siewierz14
28-09-2019 r. 16:00Sarmacja BędzinGwarek Ornontowice00
28-09-2019 r. 16:00Polonia PorajLKS Drama Zbrosławice22
28-09-2019 r. 16:00Szombierki BytomZnicz Kłobuck10
28-09-2019 r. 16:00RKS Raków II Cz-waAKS Mikołów01

Kolejka nr: 9
05-10-2019 r. 15:00Znicz KłobuckŚląsk Świętochłowice50
05-10-2019 r. 15:00LKS Drama ZbrosławiceSzombierki Bytom25
05-10-2019 r. 15:00RKS Raków II Cz-waSarmacja Będzin40
05-10-2019 r. 15:00LKS Przemsza SiewierzAKS Mikołów00
05-10-2019 r. 15:00RKS GrodziecUnia Dąbrowa Górnicza22
05-10-2019 r. 15:00Slavia Ruda ŚląskaUnia Kosztowy10
05-10-2019 r. 15:00KS Ruch RadzionkówWarta Zawiercie21
05-10-2019 r. 15:00Gwarek OrnontowicePolonia Poraj40

Kolejka nr: 10
12-10-2019 r. 15:00Śląsk ŚwiętochłowiceWarta Zawiercie21
12-10-2019 r. 15:00Unia KosztowyKS Ruch Radzionków10
12-10-2019 r. 15:00Unia Dąbrowa GórniczaSlavia Ruda Śląska20
12-10-2019 r. 15:00AKS MikołówRKS Grodziec20
12-10-2019 r. 15:00Sarmacja BędzinLKS Przemsza Siewierz11
12-10-2019 r. 15:00Polonia PorajRKS Raków II Cz-wa20
12-10-2019 r. 15:00Szombierki BytomGwarek Ornontowice21
12-10-2019 r. 15:00Znicz KłobuckLKS Drama Zbrosławice61

Kolejka nr: 11
19-10-2019 r. 15:00LKS Drama ZbrosławiceŚląsk Świętochłowice52
19-10-2019 r. 15:00Gwarek OrnontowiceZnicz Kłobuck03
19-10-2019 r. 15:00RKS Raków II Cz-waSzombierki Bytom31
19-10-2019 r. 15:00LKS Przemsza SiewierzPolonia Poraj21
19-10-2019 r. 15:00RKS GrodziecSarmacja Będzin13
19-10-2019 r. 15:00Slavia Ruda ŚląskaAKS Mikołów11
19-10-2019 r. 15:00KS Ruch RadzionkówUnia Dąbrowa Górnicza40
19-10-2019 r. 15:00Warta ZawiercieUnia Kosztowy02

Kolejka nr: 12
26-10-2019 r. 14:00Śląsk ŚwiętochłowiceUnia Kosztowy03
26-10-2019 r. 14:00Unia Dąbrowa GórniczaWarta Zawiercie01
26-10-2019 r. 14:00AKS MikołówKS Ruch Radzionków11
26-10-2019 r. 14:00Sarmacja BędzinSlavia Ruda Śląska22
26-10-2019 r. 14:00Polonia PorajRKS Grodziec31
26-10-2019 r. 14:00Szombierki BytomLKS Przemsza Siewierz33
26-10-2019 r. 14:00Znicz KłobuckRKS Raków II Cz-wa30
26-10-2019 r. 14:00LKS Drama ZbrosławiceGwarek Ornontowice02

Kolejka nr: 13
02-11-2019 r. 14:00Gwarek OrnontowiceŚląsk Świętochłowice15
02-11-2019 r. 14:00RKS Raków II Cz-waLKS Drama Zbrosławice21
02-11-2019 r. 14:00LKS Przemsza SiewierzZnicz Kłobuck26
02-11-2019 r. 14:00RKS GrodziecSzombierki Bytom01
02-11-2019 r. 14:00Slavia Ruda ŚląskaPolonia Poraj02
02-11-2019 r. 14:00KS Ruch RadzionkówSarmacja Będzin52
02-11-2019 r. 14:00Warta ZawiercieAKS Mikołów30
02-11-2019 r. 14:00Unia KosztowyUnia Dąbrowa Górnicza40

Kolejka nr: 14
09-11-2019 r. 17:00Śląsk ŚwiętochłowiceUnia Dąbrowa Górnicza13
09-11-2019 r. 17:00AKS MikołówUnia Kosztowy10
09-11-2019 r. 17:00Sarmacja BędzinWarta Zawiercie13
09-11-2019 r. 14:00Polonia PorajKS Ruch Radzionków11
09-11-2019 r. 17:00Szombierki BytomSlavia Ruda Śląska03
09-11-2019 r. 17:00Znicz KłobuckRKS Grodziec21
09-11-2019 r. 17:00LKS Drama ZbrosławiceLKS Przemsza Siewierz31
09-11-2019 r. 17:00Gwarek OrnontowiceRKS Raków II Cz-wa23

Kolejka nr: 15
16-11-2019 r. 17:00RKS Raków II Cz-waŚląsk Świętochłowice22
16-11-2019 r. 17:00LKS Przemsza SiewierzGwarek Ornontowice32
16-11-2019 r. 17:00RKS GrodziecLKS Drama Zbrosławice33
16-11-2019 r. 17:00Slavia Ruda ŚląskaZnicz Kłobuck23
16-11-2019 r. 17:00KS Ruch RadzionkówSzombierki Bytom25
16-11-2019 r. 17:00Unia KosztowySarmacja Będzin11
16-11-2019 r. 17:00Unia Dąbrowa GórniczaAKS Mikołów11
16-11-2019 r. 17:00Warta ZawierciePolonia Poraj24

Kolejka nr: 16

Kolejka nr: 17

Kolejka nr: 18

Kolejka nr: 19

Kolejka nr: 20

Kolejka nr: 21

Kolejka nr: 22

Kolejka nr: 23

Kolejka nr: 24

Kolejka nr: 25

Kolejka nr: 26

Kolejka nr: 27

Kolejka nr: 28

Kolejka nr: 29

Kolejka nr: 30