LKS Polonia Poraj

Ostatnia kolejka

Kolejka nr:30   
LKS Przemsza Siewi ...3 - 1RKS Raków II Cz-w ...
Polonia Łaziska G ...1 - 6RKS Grodziec
Górnik Piaski1 - 1Szombierki Bytom
Polonia Poraj2 - 2KS Ruch Radzionkó ...
Sparta Lubliniec2 - 5MKS Myszków
Śląsk Świętoch ...5 - 0Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie1 - 1Piast II Gliwice
Sarmacja Będzin2 - 1Szczakowianka Jawo ...
* kliknij na druzyne aby otrzymac statystki pojedynkow

Następna kolejka

Kolejka nr:   

Sezon 2000/2001

runda wiosenna

P. P. runda I 13.08.2000r. " Dąbrowianka " Dąbrowa Zielona - " Polonia " 1 : 2
1. 20.08.2000r. " Polonia " - " Skra " 2 : 1
2. 27.08.2000r. " Orzeł " - " Polonia" 0 : 0
Puchar Polski runda II 30.08.2000r. " Metal " Rzeki Wielkie - " Polonia " 2 : 5
3. 2.09.2000r. " Polonia " - " Pilica " 1 : 0
4. 10.09.2000r. " Grom " - " Polonia " 3 : 1
5. 13.09.2000r. " Polonia " - " Orkan " Rz. 1 : 0
6. 17.09.2000r. " Sokół " - " Polonia " 1 : 5
7. 23.09.2000r. " Polonia " - " Jura " 2 : 1
Puchar Polski runda III 27.09.2000r. " Polonia " - " Unia " 5 : 3
8. 1.10.2000r. " Liswarta " - " Polonia " 1 : 4
9. 7.10.2000r. " Polonia " - " Płomień "KM. 3 : 1
10. 11.10.2000r. " Polonia " - " Unia " 4 : 0
11. 15.10.2000r. " Naprzód " - " Polonia " 2 : 1
12. 21.10.2000r. " Polonia " - " Orkan "G. 3 : 2
13. 29.10.2000r. " Płomień "CzL. - " Polonia " 1 : 3
14. 4.11.2000r. " Polonia " - " Myszków " II 2 : 1
15. 12.11.2000r. " Pogoń " - " Polonia " 5 : 1
Puchar Polski runda IV " Polonia " - " Zieloni " Żarki 7 : 2

Drużyna " Grom " Poczesna wycofała się z rozgrywek klasy "A". Wszystkie wyniki zostały anulowane z udziałem "Gromu " Poczesna.

Sezon 2000/2001

Tabela rozgrywek po rundzie jesiennej klasy "A"

1. " Jura " Niegowa 14 39 53:7
2. " Polonia " Poraj 14 31 31:17
3. " Płomień " Kuż. Mar. 14 29 42:25
4. "Orkan " Gnaszyn 14 24 19:15
5. "Orkan " Rzerzęczyce 14 23 27:21
6. " Naprzód " Ostrowy 14 23 30:18
7. " Myszków " II 14 22 34:26
8. " Orzeł " Kiedrzyn 14 20 28:27
9. " Pogoń " Kamyk 14 18 22:21
10. " Unia " Rędziny 14 18 24:29
11. " Pilica " Koniecpol 14 16 35:24
12. " Sokół " Parzymiechy 14 12 19:61
13. " Liswarta " Krzepice 14 11 14:41
14. " Płomień " Czrny Las 14 7 16:43
15. " Skra " Cz - wa 14 6 23:42


.