LKS Polonia Poraj

Ostatnia kolejka

Kolejka nr:20   
Warta Zawiercie2 - 1Sparta Lubliniec
Piast II Gliwice0 - 3Polonia Łaziska G ...
Szczakowianka Jawo ...2 - 2Górnik Piaski
LKS Przemsza Siewi ...0 - 0Śląsk Świętoch ...
Sarmacja Będzin4 - 0Polonia Poraj
MKS Myszków1 - 1RKS Grodziec
KS Ruch Radzionkó ...1 - 0Szombierki Bytom
Gwarek Ornontowice6 - 1RKS Raków II Cz-w ...
* kliknij na druzyne aby otrzymac statystki pojedynkow

Następna kolejka

Kolejka nr:21   
KS Ruch Radzionkó ... - LKS Przemsza Siewi ...
Szombierki Bytom - MKS Myszków
RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska G ... - Szczakowianka Jawo ...
Sarmacja Będzin - Górnik Piaski
Polonia Poraj - Warta Zawiercie
Śląsk Świętoch ... - Sparta Lubliniec
RKS Raków II Cz-w ... - Piast II Gliwice

Sezon 1985/86. - klasa okręgowa

            runda jesienna                                                                    runda wiosenna

1. 24.08.85r. " Papiernik " - " Polonia " 2 : 0
2. 28.08.85r. " Polonia " - " Unia " 3 : 0 
3. 31.08.85r. " Raków " - " Polonia " 5 : 1 
4. 4.09.85r. " Polonia " - " Prosna " 1 : 4 
5. 7.09.85r. " Górnik " - " Polonia " 1 : 4 
6. 12.09.85r. " Polonia " - " Rolnik " 0 : 0
7. 17.09.85r. " Orzeł " - " Polonia " 4 : 1 
8. 21.09.85r. " Polonia " - " Skra " 0 : 2
9. 28.09.85r. " Znicz " - " Polonia " 0 : 1 
10. 5.10.85r. " Jedność " - " Polonia " 0 : 1 
11. 12.10.85r. " Polonia " - " Sparta " 0 : 3 
12. 19.10.85r. " Orkan " - " Polonia " 1 : 0 
13. 26.10.85r. " Polonia " - " Pogoń " 0 : 0 
14. 2.11.85r. " Olompia " - " Polonia " 2 : 1
15. 9.11.85r. " Polonia " - " Victoria " 1 : 2
                         
1. 22.03.86r. " Polonia " - " Papiernik " 0 : 1 
2. 29.03.86r. " Unia " - " Polonia " 5 : 0
3. 5.04.86r. " Polonia " - " Raków " 1 : 3
4. 12.04.86r. " Prosna " - " Polonia " 1 : 0 
5. 19.04.86r. " Polonia " - " Górnik " 4 : 0 
6. 27.04.86r. " Rolnik " - " Polonia " 3 : 0
7. 3.05.86r. " Polonia " - " Orzeł " 2 : 1
8. 10.05.86r. " Skra " - " Polonia " 3 : 1 
9. 14.05.86r. " Polonia " - " Znicz " 1 : 2 
10. 17.05.86r. " Polonia " - " Jedność " 2 : 1 
11. 24.05.86r. " Sparta " - " Polonia " 3 : 0 
12. 28.05.86r. " Polonia " - " Orkan " 0 : 0 
13. 31.05.86r. " Pogoń " - " Polonia " 1 : 1
14. 7.06.86r. " Polonia " - " Olimpia " 1 : 0 
15. 14.06.86r. " Victoria " - " Polonia " 7 : 1 


Końcowa tabela rozgrywek Klasy okręgowej 

Lp Nazwa klubu Sp Pkt St. bra
1 "Skra" Cz-wa 30 54 101:18
2 "Sparta" Lubliniec 30 51 76:11
3 "Victoria" Cz-wa 30 50 78:25
4 "Papiernik" Myszków 30 39 62:29
5 "Raków"  Cze-wa 30 33 64:53
6 "Olimpia" Huta Stara 30 32 36:32
7 "Jedność" Boronów 30 31 42:35
8 "Unia" Kalety 30 28 49:50
9 "Prosna" Zdziechowice 30 27 51:50
10 "Orkan" Gnaszyn 30 27 35:47
11 "Górnik" Dźbów 30 24 41:74
12 "Polonia" Poraj 30 22 29:54
13 "Orzeł" Babienica 30 18 27:52
14 "Śląsk" Koszęcin 30 17 25:63
15 "Pogoń" Blachownia 30 14 25:82
16 "Znicz" Kłobuck 30 13 26:90


Kolejna reorganizacja w klasie okręgowej.
Drużyny zajmujące miejsca od 1 do 7 grać będą w klasie międzywojewódzkiej z 7 drużynami woj. piotrkowskiego. Drużyny zajmujące miejsca 8 - 12 po uzupełnieniu grać będą w klasie wojewódzkiej. 
Drużyna " Skry " Cz - wa zajmująca I miejsce awansuje automatycznie do III ligi.
Drużyny zajmujące miejsca 13 i 14 będą grać z 3 -mi drużynami klasy "A". 
Pierwsze dwie wchodzą do klasy wojewódzkiej. 

" Polonia " zajmująca 12 miejsce występować będzie w klasie wojewódzkiej. 

.