LKS Polonia Poraj

Ostatnia kolejka

Kolejka nr:20   
Warta Zawiercie2 - 1Sparta Lubliniec
Piast II Gliwice0 - 3Polonia Łaziska G ...
Szczakowianka Jawo ...2 - 2Górnik Piaski
LKS Przemsza Siewi ...0 - 0Śląsk Świętoch ...
Sarmacja Będzin4 - 0Polonia Poraj
MKS Myszków1 - 1RKS Grodziec
KS Ruch Radzionkó ...1 - 0Szombierki Bytom
Gwarek Ornontowice6 - 1RKS Raków II Cz-w ...
* kliknij na druzyne aby otrzymac statystki pojedynkow

Następna kolejka

Kolejka nr:21   
KS Ruch Radzionkó ... - LKS Przemsza Siewi ...
Szombierki Bytom - MKS Myszków
RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska G ... - Szczakowianka Jawo ...
Sarmacja Będzin - Górnik Piaski
Polonia Poraj - Warta Zawiercie
Śląsk Świętoch ... - Sparta Lubliniec
RKS Raków II Cz-w ... - Piast II Gliwice

Sezon 1993/94.



W dniu 20.07.93r. odbyły się wybory Zarządu klubu. A oto skład:

1. Barczyk Zenon - Prezes
2. Kamiński Jan - V - ce prezes d/s organizacyjnych
3. Waloch Dariusz - V - ce prezes d/s sportowych
4. Bajor Henryk - sekretarz i skarbnik
5. Duda Stanisłw - członek
6. Lamch Władysław - członek
7. Jędryka Mariusz - członek
8. Zasik Stanisław - członek
9. Idzikowski Jacek - członek

Klasa wojewódzka runda jesienna sezonu 1993/94

1. 8.08.93r. " Warta "M. - " Polonia " 3 : 1
2. 15.08.93r. " Mechanik " - " Polonia " 2 : 3
3. 18.08.93r. " Polonia " - " Lotnik " 1 : 1
4. 21.08.93r. " Olimpia " - " Polonia " 1 : 1
5. 26.08.93r. " Polonia " - " Motor " 4 : 3
6. 29.08.93r. " Liswarta " - " Polonia " 5 : 0
7. 4.09.93r. " Polonia " - " Zawisza " 1 : 0
8. 12.09.93r. " Deal " - " Polonia " 0 : 1
9. 15.09.93r. " Polonia " - " Unia " 2 : 0
10. 19.09.93r. " Orzeł " - " Polonia " 1 : 1
11. 25.09.93r. " Polonia " - " Warta "KM. 2 : 2
12. 2.10.93r. OKS Olesno - " Polonia " 2 : 0
13. 9.10.93r. " Polonia " - LZS Uszyce 3 : 1
14. 17.10.93r. " Znicz " - " Polonia "
15. 23.10.93r. " Polonia " - " Pogoń "B. 0 : 3
16. 30.10.93r. " Płomień " - " Polonia " 0 : 1
17. 6.11.93r. " Polonia " - " Pogoń "K. 0 : 2

Drużyna juniorów w 13 meczach zdobyła 16 pkt. bramki 40 : 34

Tabela rozgrywek po rundzie jesiennej klasy okręgowej

1. " Olimpia " Huta Stara 17 26 40:21
2. " Motor " Praszka 17 25 62:25
3. " Warta " Mstów 17 24 44:24
4. " Zawisza " Pajęczno 17 24 31:19
5. " Liswarta " Krzepice 17 22 37:24
6. " Lotnik " Kościelec 17 20 32:20
7. " Pogoń " Kamyk 17 18 38:35
8. " Pogoń " Blachownia 17 18 33:25
9. " DEAL " Panki 17 18 34:34
10. " Polonia " Poraj 17 18 21:28
11. " Warta " Kamieńskie Młyny 17 16 33:34
12. " Unia " Kalety 17 14 27:35
13. OKS Olesno 17 14 20:44
14. " Płómień " Kużnica Marianowa 17 13 34:32
15. " Orzeł " Babienica 17 13 22:37
16. LZS Uszyce 17 10 28:40
17. " Znicz " Kłobuck 17 8 15:39
18. " Mechanik " Kochcice 17 5 12:57

 

W Święto Niepodległości 11.11.1993 został zorganizowany turniej piłkarski drużyn ościennych o Puchar Wójta Gminy Poraj.

Od 27.02 do 6.03 1994 r. zorganizowano obóz w Wiśle. W obozie tym uczesniczyli:
R. Gurbała, T. Rzeszut, T. Kaim, M. Jabłoński, S. Hak, A. Tkacz, M. Jędryka, M.Sobota, J. Gadźiński, K. Skompa
I trener : Gustaw Białas
II trener: Hartwich Grzegorz
kierownik drużyny: Mariusz. Jędryka.

Klasa wojewódzka runda wiosenna sezonu 1993/94

1. 19.03.94r. "Polonia " - " Warta "M. 4 : 1
2. 27.03.94r. "Polonia " - " Mechanik " 4 : 0
3. 2.04.94r. " Lotnik " - " Polonia " 1 : 1
4. 10.04.94r. " Polonia " - " Olimpia " 0 : 2
5. 16.04.94r. " Motor " - " Polonia " 3 : 1
6. 23.04.94r. " Polonia " - " Liswarta " 3 : 0
7. 1.05.04r. " Zawisza " - " Polonia " 4 : 1
8. 8.05.94r. " Polonia " - " Deal " 1 : 0
9. 14.05.94r. " Unia " - " Polonia " 2 : 1
10. 22.05.94r. " Polonia " - " Orzeł " 3 : 2
11. 25.05.94r. " Warta "KM. - " Polonia " 2 : 0
12. 28.05.94r. " Polonia " - OKS Olesno 0 : 0
13. 1.06.94r. LZS Uszyce - " Polonia " 4 : 1
14. 5.06.94r. " Polonia " - " Znicz " 1 : 3
15. 11.06.94r. " Pogoń "B. - " Polonia " 2 : 1
16. 18.06.94r. " Polonia " - " Płomień " 1 : 1
17. 25.06.94r. " Pogoń "K. - " Polonia " 7 : 0

Końcowa tabela rozgrywek klasy okręgowej

1. " Zawisza " Pajęczno 34 44 64:41
2. " Olimpia " Huta Stara 34 43 74:48
3. " Motor " Praszka 34 41 92:49
 ...               . . .  ...  ...     ...
14. " Polonia " Poraj 34 31 44:62
15. LZS Uszyce 34 27 63:70
16. " Warta " Kam. Młyny 34 26 54:79
17. " Orzeł " Babienica 34 21 41:73
18. " Mechanik " Kochcice 34 8 21:115


 

.