LKS Polonia Poraj

Ostatnia kolejka

Kolejka nr:30   
LKS Przemsza Siewi ...3 - 1RKS Raków II Cz-w ...
Polonia Łaziska G ...1 - 6RKS Grodziec
Górnik Piaski1 - 1Szombierki Bytom
Polonia Poraj2 - 2KS Ruch Radzionkó ...
Sparta Lubliniec2 - 5MKS Myszków
Śląsk Świętoch ...5 - 0Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie1 - 1Piast II Gliwice
Sarmacja Będzin2 - 1Szczakowianka Jawo ...
* kliknij na druzyne aby otrzymac statystki pojedynkow

Następna kolejka

Kolejka nr:   

Sezon 1996/97.

Klasa "A" runda jesienna sezon 1996/97

1. 11.08.96r. " Polonia " - " Orkan " 2 : 0
2. 18.08.96r. " Olimpia "T. - " Polonia " 2 : 1
3. 25.08.96r. " Polonia " - " Płomień "KM. 2 : 1
4. 1.09.96r. " VIS " - " Polonia " 5 : 1
5. 8.09.96r. " Polonia " - " Stradom " 0 : 3vo
6. 15.09.96r. " Błękitni " - " Polonia " 1 : 0
7. 22.09.96r. " Polonia " - " Pogoń " 0 : 1
8. 29.09.96r. " Rolbud " - " Polonia " 3 : 1
9. 6.10.96r. " Polonia " - " Olimpia "HS. 3 : 0
10. 13.10.96r. " Polonia " - " Warta " 2 : 2
11. 20.10.96r. " Orzeł " - " Polonia " 1 : 1
12. 27.10.96r. " Polonia " - " Krisbut "II 1 : 1
13. 3.11.96r. " Naprzód " - " Polonia " 4 : 0
14. 10.11.96r. " Polonia " - " Sparta " 3 : 2
15. 17.11.96r. " Częstochówka " - " Polonia " 1 : 1

Klasa "A" runda wiosenna sezon 1996/97

1. " Orkan " - " Polonia " 0 : 2
2. " Polonia " - " Olimpia "T. 2 : 4
3. " Płomień "KM. - " Polonia " 3 : 2
4. " Polonia " - " VIS " 0 : 3
5. " Stradom " - " Polonia " 1 : 0
6. " Polonia " - " Błękitni " 4 : 1
7. " Pogoń " - " Polonia " 1 : 2
8. " Polonia " - " Rolbud " 1 : 2
9. " Olimpia "HS. - " Polonia " 0 : 2
10. " Warta " - " Polonia " 4 : 2
11. " Polonia " - " Orzeł " 1 : 1
12. " Krisbut "II - " Polonia " 2 : 2
13. " Polonia " - " Naprzód " 1 : 1
14. " Sparta " - " Polonia " 4 : 1
15. " Polonia " - " Częstochówka " 2 : 0

Końcowa tabela rozgrywek klasy "A"

1. " Olimpia " Truskolasy 30 75 99:29
2. " Naprzód " Ostrowy 30 60 80:37
3. " VIS " Gidle 30 60 59:33
4. " Pogoń " Kamyk 30 51 58:46
5. " Warta " Myszków 30 47 52:51
6. " Sparta " Szczekociny 30 46 75:52
7. " Stradom " Cz - wa 30 43 59:65
8. " Płomień " Kuż. Marianowa 30 42 62:65
9. " Orzeł " Kiedrzyn 30 36 46:48
10. " Rolbud " Dubidze 30 36 39:62
11. " Olimpia " Huta Stara 30 35 56:66
12. " Polonia " Poraj 30 34 43:54
13. " Krisbut "II Myszków 30 31 49:64
14. " Orkan " Rzerzęczyce 30 30 35:47
15. " Częstochówka " 30 29 49:75
16. " Błękitni " Aniołów 30 18 34:103
.