Okręgówka

Błękitni Aniołów 0 (0 – 2) 4 Polonia Poraj

W sobotnie popołudnie nasza drużyna udała sie na mecz do Aniołowa by rozegrać kolejną rundę spotkań. Poloniści wystapili w dość eksperymentalnym składzie, ponieważ kilku  zawodników nie grało (kontuzje, kartki). Mecz był rozgrywany …
… przy bardzo wysokiej temperaturze więc i zawodnicy grali ospale. W I połowie zawodnicy z Aniołowa nie oddali celnego strzału na bramke polonistów. Natomias nasi zawodnicy atakowali raz po raz bramkę przeciwnika. W 20min meczu po wykonanym precyzyjnie rzucie rożnym bramkę zdobył Tomasz Skibicki. Od tego momentu poloniści śmielej zaczeli  atakować bramkę gospodarzy a dogodnych sytuacji nie wykorzystali Kamela Adam, Sobota Jakub, Skibicki Tomasz. W 35 minucie po indywidualnej akcji na 2:0 podwyższył Skibicki Tomasz. Taki wynik pozostał do przerwy. W drugiej połowie obraz nie uległ zmianie i juz w 52 minucie kolejnego gola zdobył niezawodny w tym meczu Tomasz Skibicki. Po zdobyciu trzeciego gola Polonia oddała inicjatywę gospodarzom i to oni stworzyli kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, a że nie wykorzystane sytuacje się mszczą gospodarze przekonali się w 71 min meczu wtedy to na 4:0 podwyższył kolejny raz Tomasz Skibicki. W koncówce meczu bramki mogli jeszcze zdobyć Nietresta R., Jakubiec M., Czechowski M., Skibicki T.

Polonia grała w następującym składzie

Pala P.(75′ Gurbała P.) – Jakubiec M., Czechowski M., Białaszczyk Ł., Ogłaza Ł., – Cichoń M.(55′ Nietresta R., Kulej B., Sobota J., Tkacz A., – Skibicki T., Kamela A.(80′ Ogłaza P.)