Okręgówka

Wygrana Rezerw

LZS Goleniowy  0(0)  –  (1)(1)  Stokrotka Polonia II

W drugiej kolejce podopieczni Andrzeja Pawłowskiego wybrali się na spotkanie do Goleniowa. Po porażce u siebie chcieli sie zrehabilitować. Od początku meczu nasza drużyna zagrała ofensywnie i to przyniosło porządany efekt. Juz w 7 minucie meczu bramkę dla przyjezdnych (…)

zdobył Tomasz Sobota finalizując składną akcję całej drużyny. Po stracie bramki gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków, które były niwelowane przez naszych obrońców przed polem karnym w tej części gry było jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki lecz zawodziła skuteczność. W drugiej odsłonie mecz toczony był w środkowej strefie boiska. Obie drużyny walczyły o zmiane wyniku lecz w tym spotkaniu nie padła już żadna bramka i rezerwiści wracali do domu z kompletem punktów.

Stokrotka – Polonia II:  Pala Paweł – Kwoka Paweł, Ogłaza Przemysław, Polak Grzegorz, Pluta Adam (80′ Stefaniak Jerzy), Mierk Marcin, Rajczyk Damian (35′ Konieczko Grzegorz), Górecki Adam, Sobota Tomasz, – GAdziński Jacek (75′ Rasiewcz Marcin), Popielak Kamil 

Bramka:  Sobota Tomasz