Okręgówka

JUNIORZY

Unia Kalety  0(0) – (1)2  Polonia Poraj

W pierwszym ligowym spotkaniu juniorzy Polonii wygrali z gospodarzem tego spotkania Unią Kalety, tym samym przywieźli do Poraja 3 pkt. Mecz był wyrównany lecz skuteczniejsi pod bramką przeciwnika byli zawodnicy z Poraja. Już w 7 minucie Polonia obieła prowadzenie gdy w polu karnym niepszepisowo został potraktowany Mateusz Rajczyk.

Sedzia odgwizdał 11 metr i w skutek tego padła pierwsza bramka, ktorą zdobył poszkodowany w polu karnym Rajczyk. Po zdobyciu bramki jeszcze przez 20 minut zawodnicy Polonii atakowali rywala, lecz w 27 minuce gracz Unii znalazł sie sam na sam z bramkarzem by na szczęście dla Porajan spudłować strzelajac obok bramki. W 35 minucie w takiej samej sytuacji znalazł sie Adrian Sochański lecz bramkarz Unii Kalety wygrał ten pojedynek. Mecz do końca pierwszej połowy był wyrównany. Na drugą połowe zawodnicy pod opieką Michala Jakubca i Andrzeja Pawłowskiego wyszli w nie zmienionym składzie. W drugiej odsłonie zawodnicy z Poraja grali bardzo nerwowo. W 55 minucie trzy razy zawodnik z Unii Kalet strzelał w naszego bramkarza ktory miał bardzo dużo szczęscia. W 59 minucie po zanakomitym długim podaniu od Mateusza Cabana  Adrian Sochański znalazł sie w polu karnym i ogrywając trzech obronców zrewanżował się za akcje w 35 minucie strzelając bramkę, tym samym nie dając szans bramkarzowi. Do końca spotkania gospodarze mogli strzelić jeszcze 2 bramki dające szanse na remis, ale nie byli na tyle skuteczni, żeby pokonac bramkarza Polonii. Mecz zakończyl sie wynikiem 0-2 i 3 pkt powędrowały na konto POLONII PORAJ

Polonia zagrała w składzie :

Patryk Socha  – Kamil Kulesza, Rafał Kisiel ( 77′ Damian Socha), Bartłomiej Szczepanik, Marcin Mirek, Mateusz Rajczyk, Mateusz Caban, Kamil Jędrkiewicz, Adrian Sochański, Mateusz Szecówka (88′ Balwierz)

Bramki dla Poloni  zdobyli :  Rajczyk Mateusz '7   , Sochański Adrian ’59