Okręgówka

Plan wykonany w polowie

Polonistom nie udało się w pełni zrealizować sobotnio – niedzielnych planów sparingowych. Z dwóch zapowiadanych meczy kontrolnych do skutku doszedł jedynie niedzielny pojedynek z Orłem Przybynów. Na sobotnie spotkanie nie dojechała przetrzebiona grypą drużyna Juniora Szarlejka i w zamian za to cała ekipa Polonii wyznaczona do gry na ten dzień odbyła trning w leśnych okolicach Choronia a potem rozegrała małą grę wewnętrzną.

Polonia Poraj 1(0)-(0)1 Orzeł Przybynów

Niedzielne spotkanie miało wyrównany przebieg. Gra w większości toczyła się w środkowych strefach boiska a sytuacji bramkowych po obu stronach było jak na lekarstwo. ( dalej … )

Pierwsza bramka pojedynku padła w 65 min. kiedy do podania za plecy obrońców Orła dochodzi Mateusz Szecówka i lobem pokonuje bramkarza przyjezdnych. Korzystnego rezultatu nie udało się utrzymać gospodarzom do końca meczu i w ostatniej minucie po rzucie rożnym piłkarze z Przybynowa doprowadzili do wyrównania. Spotkanie zakończyło się zatem zasłużonym remisem.

Polonia : Dawid Woźniak – Paweł Kwoka (46\’Grzegorz Polak), Łukasz Ogłaza, Michał Jakubiec, Michał Byrski – Kamil Jędrkiewicz (46\’ Jacek Waloch), Paweł Pala (46\’ Przemysław Ogłaza), Damian Rajczyk, Michał Cichoń, – Mateusz Szecówka, Marcin Mirek (65\’ Grzegorz Konieczko)

 Mateusz Szecówka 65\’