Okręgówka

Warta wywiozla remis

Polonia Poraj 1(1)-(0)1 Warta Mstów

Sobotnie spotkanie było rozgrywane z niewygodnym przeciwnikiem dla Porajan jakim jest zespół ze Mstowa. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy chcieli szybko strzelić bramkę i taką okazję mieli już po kilku minutach lecz akcji sam na sam nie wykorzystał Daniel Ruciński. Po kilku minutach tem sam zwodnik był faulowany w polu karnym lecz sędzia nie dopatrzył się przewinienia na napastniku gospodarzy. Drużyna gości też miała swoje sytuacje lecz nie takie klarowne jak gospodarze. ( dalej … )

Pod koniec pierwszej połowy padła bramka dla Polonii a jej autorem był Daniel Ruciński wykorzystując idealne podanie w pole karne. W drugiej połowie mecz toczył się w środkowej części boiska i gra była bardziej wyrównana. Goście zagrożenie stwarzali sobie po rzutach rożnych i po jednym z nich w około 65 minucie zdobyli wyrównującą bramkę. Warta po zdobytej bramce zaczęła bronić korzystnego dla siebie wyniku i pilnowała dostępu do własnej bramki a gospodarze nieudolnie próbowali zdobyć zwycięskiego gola, lecz tego dnia nic już nie chciało wpaść do bramki przyjezdnych. Po 90 minutach mecz zakończył się remisem z czego zadowoleni byli jedynie goście Polonii pozostał niedosyt ponieważ powinna to spotkanie wygrać bez problemu. Są takie mecze, że nie wszystko się układa tak jak się chce. Oby środowa kolejka była dużo szczęśliwsza dla Polonii.   

 

Skład PoloniiKopacz G. – Pala P.(46\’ Pawlik J.), Pawłowski A., Czechowski M., Tkacz A., – Cichoń M., Szczepaniak N., Szczepaniak K. (ż) , Jastrząbek D.(ż), – Skibicki T., Ruciński D

 Bramka dla Polonii Ruciński Daniel